ایده ی شکل گیری مجموعه های طب

ایده اصلی شکل گیری این مجموعه با دیدگاهی جدید جهت ارائه ی انواع خدمات پزشکی و آزمایشگاهی در محل و بدون نیاز به جا بجایی مشتریان و جهت سهولت در بهره بردن از خدمات حوزه ی سلامت شکل گرفت. این مجموعه امکان ثبت درخواست و جوابدهی آنلاین با استفاده از پلتفرم وب سایت "های طب"  را نیز برای مشتریان این مجموعه فراهم کرده است.

 امید است در برنامه های آتی این مجموعه بتوان با استفاده از پلتفرم های جدیدتر اپلیکیشن و وب اپلیکیشن "های طب" و با توجه به نیاز متقاضیان بتوانیم خدمات گسترده تری را در حوزه های سلامت زنان، سلامت جنسی و باورری، سلامت فرزندان، سلامت سالمندان و سلامت مردان ارائه دهیم.

ایده شکل گیری خدمات آنلان سلامت های طب
پیکیج کرونا خدمات های طب در منزل

درباره های طب

های طب" (شرکت توسعه خدمات پزشکی الکترونیک سرو پایدار) با هدف ارتقاء سطح سلامت افراد جامعه و ارائه ی انواع خدمات در این حوزه در تاریخ 31 شهریور ماه 1399 به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ سرو پایدار ایرانیان شکل گرفت .هلدینگ سرو پایدار دارای مجوز ارائه خدمات و مراقبت های بالینی در منزل نیز می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است."های طب" به عنوان زیر مجموعه ای از هلدینگ سرو پایدار با بهره گیری از زیرساخت آزمایشگاه های فوق تخصصی و معتبر، به ارائه خدمات پزشکی و آزمایشگاهی آنلاین و در محل برای متقاضیان خود پرداخته است.

ثبت امتیاز
[کل: 2 میانگین: 5]