خدمات تست HPV در منزل (زگیل تناسلی)

تست HPV در منزل یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط مرکز تخصصی «های طب» است که امکان انجام این تست و دریافت نتیجه‌ی آن را در سریع‌ترین زمان ممکن و با حفظ حریم خصوصی و بدون نیاز به مراجعه‌ی شما به آزمایشگاه فراهم می‌آورد.HPV از جمله بیماری‌های مقاربتی ویروسی است که میزان شیوع آن در جوامع مختلف رو به افزایش است. این بیماری ویروسی که با عنوان زگیل تناسلی نیز شناخته می‌شود یکی از چالش برانگیز‌ترین بیماری‌هایی است که امروزه جامعه‌ی ایران نیز با آن درگیر است. «های طب» با ارائه تست HPV در منزل و خدمات مربوط به شناسایی دیگر بیماری‌های مقاربتی در منزل به صورت سریع‌ و ایمن، تلاش کرده تا گامی مهم را در زمینه حفظ بهداشت عمومی در جامعه فراهم آورد.

افرادی که از لحاظ جنسی فعالیت زیادی دارند و شرکای جنسی متعددی داشته‌اند، مستعد ابتلا به این بیماری ویروسی هستند و بهتر است در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به انجام تست‌های مربوط به این بیماری کنند. در این میان، باید در نظر داشت که انجام تست HPV و تشخیص سریع‌ آن، امکان برطرف کردن، کنترل و درمان آن را به صورت سریع و زودهنگام فراهم می‌آورد تا عوارض ناشی از این بیماری به حداقل برسد و در عین حال میزان شیوع و انتقال آن به افراد دیگر در جامعه کمتر شود

آزمایش hpv در منطزل شرکت های طب خدمات پزشکی

ثبت رایگان تست HPV در منزل

چرا انجام تست HPV در زمان مناسب اهمیت دارد؟

ابتلا به HPV در زمان مناسب در گام اول باعث می‌شود تا با رعایت اصول و نکات بهداشتی میزان ابتلا به این بیماری در جامعه کاهش پیدا کند. هر چند که رعایت اصول بهداشت جنسی در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، با این حال بسیاری از افراد ممکن است در صورت ابتلا به این بیماری از آن اطلاع زیادی نداشته باشند.

کاهش سطح اطلاع عمومی در مورد این بیماری یکی از مهم‌ترین چالش‌های جوامع در مورد آن به حساب می‌آید. بسیاری از افراد به دلیل نهفته بودن نشانگان اولیه‌ی این بیماری، موارد بهداشت جهت گسترش آن را رعایت نمی‌کنند و همین موضوع باعث افزایش سطح گسترش آن می‌شود.

از طرف دیگر ابتلا به HPV و زگیل تناسلی در بانوان بسیار خطرناک است و ممکن است منجر به ابتلا به بیماری سرطان دهانه‌ی رحم شود. میزان ابتلا به بیماری سرطان رحم به خاطر ابتلا به ویروس HPV آنقدر زیاد است که سازمان جهانی بهداشت هشدارهایی را در این زمینه داده است.سازمان جهانی بهداشت هشدار داده که در صورت افزایش سطح شیوع HPV در دنیا، میزان ابتلا به بیماری سرطان دهانه‌ی رحم نیز افزایش پیدا خواهد کرد و میزان مرگ و میر ناشی از آن نیز در جوامع زیاد خواهد شد.

تفاوت تست HPV و تست پاپ اسمیر؟

تست پاپ اسمیر که با فرایند نمونه‌گیری از سلول‌های داخلی دهانه‌ی رحم همراه است، مطمئن‌ترین راهکار برای تشخیص HPV و سرطان دهانه‌ی رحم در بانوان به حساب می‌آید.با این حال انجام این تست به خاطر شیوه‌ی خاص نمونه‌گیری ممکن است برای بسیاری از بانوان چالش‌برانگیز و استرس‌زا باشد. به همین دلیل، بانوان ممکن است انجام تست HPV در منزل را به عنوان یک راهکار اولیه و جایگزین برای تشخیص احتمال ابتلا به این بیماری ترجیح دهند.

در فرایند نمونه گیری تست HPV از طریق پاپ اسمیر با استفاده از سواب یا براش برای جداسازی سلول‌های دیواره دهانه‌ی رحم اقدام می‌کنند. این در حالی است که فرایند نمونه گیری تست HPV در منزل با استفاده از کیت نمونه گیری خانگی انجام می‌شود که راهکاری به مراتب آسان‌تر به حساب می‌آید.

طریقه انجام تست HPV در منزل های‌طب؟

در فرایند تست HPV در منزل کیت نمونه گیری خانگی برای شما ارسال می‌شود که کافی است طبق دستورالعمل ویژه و رعایت اصول بهداشتی نمونه‌ی مورد نظر را برداشت کرده و آن را برای آزمایشگاه ارسال کنید تا فرایندهای بعدی برای تشخیص ابتلای شما به HPV انجام شود.

به طور معمول کیت نمونه گیری HPV به این صورت عمل می‌کند که پس از بازکردن آن، باید برای مدت زمانی مشخص و با رعایت اصول بهداشت در ناحیه‌ی دهانه‌ی رحم قرار بگیرد تا نمونه‌ی لازم برای انجام آزمایش به آن جذب شود. پس از انجام این مرحله، باید نمونه‌ی برداشت شده در محفظه‌ی مخصوص قرار گرفته و برای انجام تست‌های لازم به آزمایشگاه ارسال شود.پس از انجام فرایند آزمایش، متقاضیان می‌توانند از طریق روش‌های پیشرفته‌ی ارتباطی نتیجه‌ی مربوط به این آزمایش را با رعایت اصول مربوط به حفظ حریم خصوصی دریافت کرده و اقدامات لازم در جهت حفظ سلامت خود را انجام دهند.

فواید انجام به موقع آزمایش HPV؟

با این حال باید در نظر داشت که انجام تست HPV می‌تواند در زمان درست و اقدام به کنترل و درمان آن می‌تواند بانوان را از ابتلا به سرطان رحم در امان بدارد و جان آن‌ها را نجات دهد.در صورتی که با هر یک از علائم ناشی از ابتلا به HPV مواجه هستید بهتر است در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به انجام تست HPV کرده و اقدامات لازم را در جهت مقابله با این بیماری انجام دهید. نشانگان مهم در مورد HPV می‌تواند شامل درد در ناحیه‌ی زیر شکم، درد در ناحیه تناسلی، ترشحات غیرعادی در زمان عادات ماهانه و رابطه جنسی دارای درد می‌شود.

تشخیص سریع HPV
تست hpv در منزل کیت ارسالی های طب

آزمایش HPV

تست HPV یک راهکار آسان و سریع برای تشخیص ابتلای افراد به این بیماری ویروسی است که به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به تشخیص و شناسایی ابتلا به این بیماری کنید و در صورت بروز آن در بدن خود، شانس درمان آن به صورت زودهنگام را داشته باشید و امکان کنترل کردن عوارض آن را برای خود فراهم آورید. این موضوع باعث می‌شود تا علاوه بر حفظ سلامت خود، بتوانید از احتمال ابتلای افراد دیگر به این بیماری نیز جلوگیری کنید و به حفظ سلامت عمومی در جامعه نیز کمک کنید

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

در صورت نیاز به آزمایش HPV، می‌توانید خدمات مربوط به انجام این آزمایش را ازمرکز تخصصی «های‌طب» دریافت کنید. شما می‌توانید همچنین از خدمات مشاوره‌ی این مرکز نیز برای انجام این آزمایش استفاده کنید و اطلاعات کافی در مورد این آزمایش را از مشاورین دریافت کنید.در صورتی که تمایل به انجام این آزمایش در منزل را دارید،می‌توانید با ثبت سفارش به صورت اینترنتی یا تلفنی در «های‌طب» خدمات مربوط به آن را در محل زندگی خود دریافت کنید. پس از ثبت سفارش، متخصصین «های‌طب» در بازه‌ی زمانی معین شده در محل اقامت شما حاضر شده و اقدام به انجام فرایند نمونه‌ برداری خواهند کرد.

پس از انجام این نوع آزمایش‌ها شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «های‌طب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«هایطب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

سوالات متداول

به معنای آلودگی با ویروس HPV می باشد. بسته به نوع کم خطر یا پرخطر روند درمانی خاصی توسط پزشک اتخاذ می شود.

بله، تزریق واکسن از ابتلا به عفونت جلوگیری نمی کند بلکه از بروز عوارض بعدی مانند ابتلا به سرطان دهانه رحم جلوگیری می کند.

درمان قطعی برای HPV وجود ندارد. تنها راه، استفاده از درمان های کمکی جهت جلوگیری از ابتلا به عفونت های دیگر و همچنین تقویت سیستم ایمنی می باشد تا بتوان به طور طبیعی عفونت را از بدن خارج کرد. مدت زمانی که طول می کشد تا عفونت از بدن خارج شود از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

خیر، می توانید با هماهنگی با کارسناسان “های طب” کیت نمونه گیری خانگی HPV و STD را سفارش داده و در منزل نمونه خود را بگیرید. سپس با هماهنگی مجدد به آزمایشگاه ارسال نمایید.

هیچ هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد. فرد تنها موظف به پرداخت هزینه آزمایش می باشد.

 

ثبت امتیاز
[کل: 12 میانگین: 5]