تست کرونا در منزل های‌طب

خدمات تست کرونا در منزل، یکی از مجموعه سرویس هایی است که توسط مرکز تخصصی «های طب» آماده ارائه به شما هموطنان عزیز می باشد. خدمات تست کرونا در منزل با رعایت تمامی اصول بهداشتی انجام می‌شود تا از طریق  آن افراد بتوانند با خیال کاملا آسوده، در محیط زندگی خود و بدون نگرانی جهت انتقال این بیماری ویروسی به افراد دیگر یا مبتلا شدن به آن توسط دیگران، بتوانند تست  ابتلا به کرونا را به شکلی کاملا کارآمد جهت تشخیص این بیماری ویروسی انجام دهند.

فرایند تست کرونا در منزل که توسط مجموعه ی «های طب» ارائه می‌شود، با پیشرفته‌ترین تجهیزات ممکن و رعایت اصول بهداشتی همراه است تا عوارض مربوط به شیوع این ویروس و بیماری کووید ۱۹ را به حداقل برساند. در صورتی که نیاز به انجام تست PCR در منزل یا انواع دیگر تست‌های کرونا در منزل داشتید، می‌توانید با مرکز «های طب» تماس گرفته و پس از انجام مشاوره‌های لازم، اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت این خدمات کنید.

پس از ثبت سفارش، متخصصین «های طب» در سریع‌ترین زمان ممکن در محل سکونت شما حاضر شده و با رعایت کامل اصول و پروتکل‌های بهداشتی اقدام به انجام فرایند نمونه‌برداری می‌کنند. نمونه‌ی دریافت شده از این فرایند برای انجام بررسی‌های تخصصی به آزمایشگاه ارسال می‌شود و ظرف مدت زمانی کوتاه نتیجه‌ی تست مربوطه از طریق راه‌های ارتباطی الکترونیکی برای شما ارسال خواهد شد.

تست کرونا در منزل خدمات پزشکی های طب-قیمت

ثبت رایگان تست کرونا در منزل

روند دریافت خدمات تست کرونا در منزل به چه صورت است؟

اگر شما یا هر یک از اطرافیانتان مشکوک به کرونا هستید، می‌توانید با دریافت خدمات تست کرونا در منزل از مرکز تخصصی «های طب» علاوه بر تضمین امنیت و سلامت خود و دیگران، در وقت نیز صرفه جویی کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن، اقدامات لازم را برای انجام تست‌های مربوطه را انجام داده و به شکلی کاملا بهینه نتیجه‌ی آزمایش را دریافت کنید.

فرایند انتقال کرونا و احتمال شیوع آن آنقدر گسترده است که باعث می‌شود  حتی حضور در مراکز بهداشتی و درمانی نیز به خطرات مربوط به این بیماری بیافزاید. بر همین اساس، افراد مشکوک به کرونا بهتر است تا فرایند قرنطینه کردن خود را از همان ساعات ابتدایی مشکوک شدن به ابتلای این بیماری آغاز کنند.

چرا باید از تست کرونا در منزل های‌طب استفاده کنیم؟

در این میان انجام تست کرونا در منزل و ثبت سفارش آن بهترین گزینه‌ی ممکن از لحاظ رعایت اصول بهداشتی و همچنین کاهش احتمال ابتلای افراد دیگر به این بیماری به حساب می‌آید. این خدمات همچنین باعث می‌شود تا بتوانید در محیط آرام خانه و بدون نیاز به مواجه شدن با چالش‌های مراجعه به مراکز پزشکی و درمانی، در سریع‌ترین زمان ممکن نتیجه‌ی تست  کرونای خود  را دریافت کنید.

نکته‌ی مهم در مورد ارائه خدمات تست کرونا در منزل این است که تمامی تست‌ها با انجام فرایند نمونه‌گیری در محل انجام می‌شود و بسته به شرایط مختلف، ممکن است نتیجه‌ی تست برای مدت زمانی مشخص طول بکشد. نتیجه‌ی تست پی سی‌ آر ممکن است برای مدت زمان 6 تا 12 ساعت پس از انجام فرایند نمونه‌گیری در محل برای متقاضیان ارسال شود.با توجه به این موضوع، در صورتی که افراد نیاز به دریافت سریع‌تر نتیجه‌ی تست‌ها بسته به شرایط خاص داشته باشند، می‌توانند این موضوع را با پرسنل و مشاورین مرکز «های طب» در میان بگذارند. همین موضوعات باعث شد تا در زمان اوج شیوع ویروس کرونا بسیاری از افرادی که مشکوک به کرونا بودند، از انجام تست‌ها و آزمایش‌های تشخیصی این ویروس خودداری کنند. با توجه به این  مطلب، ارائه خدمات تست کرونا در منزل که توسط مرکز «های طب» ارائه می‌شود، می‌تواند یک راهکار بسیار مناسب برای حذف نگرانی‌های مربوط به انتقال این بیماری ویروسی به حساب آید؛ که به شکلی کاملا کارآمد، همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان انجام فرایندهای این تست را برای افراد مختلف فراهم می‌آورد.

درباره ویروس کرونا؟

ویروس کرونا از اواخر سال ۱۳۹۸ تا به امروز چالش‌های بسیار زیادی را برای بسیاری از افراد ایجاد کرده است. این بیماری ویروسی از طریق انسان به انسان و  نیز محیط به انسان  امکان انتقال دارد. در حقیقت آسان بودن فرآیند انتقال و ابتلا به این بیماری ویروسی باعث شده تا بسیاری از افراد نگرانی های زیادی در زمینه مبتلا شدن به این بیماری داشته باشند. با وجود اجرای برنامه‌ی همگانی در زمینه واکسیناسیون کرونا و افزایش سطح ایمنی عمومی افراد جامعه، همچنان احتمال ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد و به همین دلیل ممکن است همچنان افرادی با بروز علائم و نشانه های این بیماری به درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها مراجعه کنند، که البته این موضوع به خودی خود احتمال ابتلای به این بیماری را در میان افراد مختلف افزایش می‌دهد.

یکی از چالش‌های دیگر و مهم ویروس کرونا، دوره‌ی نهفتگی آن در بدن است. کرونا بسته به سویه‌های مختلف خود می‌تواند تا ۱۴ روز بدون علائم در بدن افراد باقی بماند و در این بازه ی زمانی،  به بدن افراد دیگر  نیز از طریق راه‌های مختلف انتقال پیدا کند. افرادی که به این بیماری مبتلا می شوند، باید هر چه سریعتر در محیط قرنطینه قرار بگیرند تا از آن طریق بتوانند احتمال و ریسک انتقال این بیماری ویروسی را به افراد دیگر کاهش دهند. در این میان افرادی که مشکوک به ابتلای ویروس کرونا هستند، بهتر است از حضور در مکان‌های عمومی نظیر آزمایشگاه‌ها خودداری کنند و از طرف دیگر، افرادی که به این بیماری ویروسی مبتلا نشده‌اند، در صورت حضور در مکان‌های عمومی ممکن است با خطر ابتلای به آن مواجه شوند.

مزایای تست کرونا در منزل
دریافت خدمات پزشکی و آزمایش در منزل شرکت آنلاین های طب مشاوره و هزینه رایگان

مزایای تست کرونا در منزل های‌طب

نتیجه‌ی تست کرونا و آزمایش PCR در منزل که توسط مرکز «های طب» انجام می‌شود، از طریق راه های الکترونیکی برای شما ارسال می‌گردد. در این میان، افرادی که نیاز به گواهی‌ اختصاصی برای ارائه‌ی نتیجه‌ی تست منفی کرونای خود به سازمان‌ها، شرکت‌ها یا نهادهای خاص دارند، می‌توانند با اعلام درخواست خود و در صورت امکان صدور، گواهی‌ مربوطه را دریافت کنند. علاوه بر این، سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف می‌توانند خدمات مربوط به تست کرونا در محل را برای پرسنل  در قالب بخشی از خدمات HSE سازمانی از مرکز تخصصی «های طب» دریافت کنند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

اگر نیاز به تست کرونا در خانه خود دارید می توانید دخواست خود را به ثبت برسانید. با توجه به این موضوع می‌توانید با دریافت مشاوره‌های لازم از مرکز تخصصی «های‌طب» اقدام به ثبت سفارش خدمات تست کرونا از این مرکز کنند. پس از ثبت سفارش این خدمات در «های‌طب» متخصصین این مرکز در بازه‌ی زمانی تعیین شده در محل اقامت شما حاضر شده و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اصول پزشکی اقدام به نمونه‌گیری خواهند کرد. پس از انجام فرایند نمونه‌برداری، نمونه برای انجام مراحل بعدی به آزمایشگاه ارسال خواهد شد و نتیجه‌ی تست، از طریق راه‌های پیشرفته‌ی ارتباطی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. گفتنی است که شما می‌توانید علاوه بر دریافت خدمات مربوط به این تست، از خدمات تفسیر نتیجه‌ی آن نیز در «های طب» استفاده کنید.

پس از انجام این نوع آزمایش‌ها شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «هایطب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«های طب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

سوالات متداول

به علت تشابه زیاد علائم سرما خوردگی با کرونا و همین طور به دلیل سرعت بالای انتقال آن در بین افراد، بهتر است علائم سرما خوردگی، کرونا تلقی شود و حداقل به مدت 3 روز قرنطینه اجرا گردد.

خیر، واکسیناسیون هیچ تاثیری بر نتیجه تست کرونا ندارد، اما در افرادی که واکسینه می شوند تا یک هفته ریسک ابتلا به بیماری کرونا افزایش می یابد، زیرا به علت تزریق واکسن سیستم ایمنی بدن تحریک شده و ممکن است فرد دچار بیماری شود.

خیر، آزمایش آنتی بادی کووید صرفا جهت اطلاع از ابتلای به بیماری در گذشته انجام می شود و سطح ایمنی افراد را مشخص می کند. البته این تست دقت بالایی ندارد.

خیر، بسته به صلاح دید پزشک طبق معاینات بالینی و همین طور علائم بیمار انجام سی تی اسکن به برخی افراد توصیه می شود.

ثبت امتیاز
[کل: 11 میانگین: 5]