خدمات آزمایش تست اعتیاد در منزل

تست اعتیاد در منزل از جمله خدماتی است که توسط مرکز تخصصی «های‌طب» برای تشخیص ابتلای افراد به اعتیاد مواد مخدر و محرک ارائه می‌شود. در حالت عادی، آزمایش عدم اعتیاد در شرایطی نظیر استخدام، اقدام به ازدواج، دریافت گواهی‌نامه رانندگی  و مواردی از این دست انجام می‌شود. متخصصین می‌توانند با دریافت نمونه‌ی خون ، ادرار و بزاق افراد به وجود اعتیاد در افراد پی ببرند. در این میان آزمایش‌های مربوطه برای اعتیاد به برخی از مواد مخدر می‌تواند در خانه و با کیت‌های تست خانگی مورد بررسی قرار گیرد.

با این حال اگر افراد نیاز به تست اعتیاد در مورد مواد مخدر و محرک را به طور کلی و یک جا داشته باشند، می‌توانند با ارائه‌ی نمونه‌ی خون و ادرار امکان انجام آزمایش‌های تخصصی را برای آزمایشگاه‌ها فراهم آورند. در این میان تست اعتیاد در منزل که توسط «های طب» ارائه می‌شود، امکان تشخیص اعتیاد افراد به انواع مواد مخدر و محرک را از طریق نمونه‌گیری در منزل و ارسال آن به آزمایشگاه فراهم می‌آورد.

در این تست‌ها اعتیاد به مواد مخدر و محرک مختلف از جمله انواع مواد افیونی، شامل مورفین، تریاک، هروئین و انواع مواد محرک نظیر حشیش، ماریجوانا، بنگ و گرس و کراک قابل شناسایی است. در صورتی که به هر دلیلی نیاز به انجام تست اعتیاد دارید و نمی خواهید از خانه خارج شوید، بهترین راهکار برای شما دریافت خدمات تست اعتیاد در منزل «های طب» است.

آزمایش تست اعتیاد به مواد مخدر در منزل های طب hi-teb

ثبت رایگان تست اعتیاد در منزل

تست اعتیاد در منزل به چه صورت انجام می‌شود؟

فرایند تست اعتیاد در منزل به این صورت است که پس از ثبت سفارش شما در «های‌طب» متخصصین این مرکز برای انجام فرایند نمونه گیری به منزل شما مراجعه کرده و اقدام به برداشت نمونه‌ی ادرار و خون از شما خواهند کرد.پس از این فرایند، نمونه‌های دریافتی برای بررسی به آزمایشگاه منتقل می‌شود و در مدت زمانی کوتاه نتیجه‌ی آزمایش از طریق راههای ارتباطی ویژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این میان آزمایش‌هایی تخصصی‌تر نیز در برخی از اوقات برای تشخیص دقیق‌تر آثار اعتیار در افراد قابل انجام است که از طریق آن اعتیاد افراد از طریق برداشت نمونه مو نیز قابل انجام خواهد بود. با توجه به توضیحات فوق باید در نظر داشت که اصلی‌ترین شیوه های تست اعتیاد با استفاده از نمونه‌گیری ادرار و خون قابل انجام هستند و به صورت معمول این دو فاکتور احتمال ابتلای فرد به این بیماری‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند. با این حال در شرایطی که الزام به تشخیص اعتیاد یا مصرف مواد توسط فرد در بازه‌ی طولانی‌تری باشد، متخصصین ممکن است راهکارهایی پیشرفته را برای نمونه‌گیری از موارد متغیر دیگر را در نظر بگیرند تا از آن طریق اعتیاد فرد را شناسایی کنند.

تست اعیاد با استفاده از آزمایش ادرار و خون چگونه است؟

با توجه به این موضوع، آزمایش ادرار که با استفاده از کیت‌های ویژه قابل انجام است، با تجزیه و تحلیل ادرار عملکرد و انباشتگی کلیه‌ها و وجود مواد مخدر در سوخت و ساز بدن را مورد بررسی قرار می‌دهد. این آزمایش معمولا برای تشخیص اعتیاد به مورفین، تریاک و هروئین کارسازتر خواهد بود.آزمایش خون که از طریق نمونه‌گیری و تجزیه و تحلیل خون فرد انجام می‌شود ،آزمایشی پیشرفته‌تر برای تشخیص مصرف مواد محرک نظیر: ماری‌جوانا، آمفتامین، حشیش و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد که یک راهکار ویژه و دقیق برای تشخیص اعتیاد به این نوع از مواد مخدر به حساب می آیند.

گفتنی است که آزمایش خون معمولا مدت زمانی طولانی‌تر در مقایسه با آزمایش ادرار نیاز دارد. در نتیجه‌ی این موضوع، تفسیر و تشخیص اعتیاد فرد با استفاده از نمونه‌گیری خون تا حدودی نیاز به زمان بیشتری در مقایسه با تست اعتیاد از طریق نمونه ادرار دارد.

تست اعیاد با استفاده از آزمایش مو چگونه است؟

آزمایش مو یکی دیگر از آزمایش‌های قابل انجام برای تشخیص اعتیاد فرد است. نشانگان مصرف مواد مخدر می‌تواند برای مدت زمانی تا حدود ۹۰ روز در فرد مصرف کننده باقی بماند. با توجه به این موضوع متخصصین می‌توانند با نمونه‌برداری موی افراد به تاریخچه مصرف یا عدم مصرف مواد مخدر تا ۹۰ روز گذشته توسط فرد پی ببرند. برای انجام این تست ۸۰ تا ۱۲۰ رشته مو از ناحیه‌ی سر بریده می‌شود و مورد آنالیز قرار می‌گیرد تا از آن طریق بتوان احتمال وجود اعتیاد در فرد را مورد بررسی قرار داد.علاوه بر موارد فوق، می‌توان نمونه‌گیری از موهای نواحی دیگر بدن فرد صورت گیرد و از آن طریق احتمال ابتلای فرد به اعتیاد را در مدت زمان طولانی‌تر مورد بررسی قرار داد.

مزایای تست اعتیاد در منزل
دریافت خدمات پزشکی و آزمایش در منزل شرکت آنلاین های طب مشاوره و هزینه رایگان

مزایای درخواست آزمایش تست اعتیاد در منزل های‌طب

تست اعتیاد و نتیجه‌ی آن با توجه به شرایط خاص و با اهدافی ویژه از افراد مختلف گرفته می‌شود. با توجه به این موضوع در صورتی که نیاز به انجام این تست برای اهداف خاصی دارید می‌توانید موضوع را به اطلاع مشاوران «های طب» برسانید تا آن‌ها اطلاعات کافی و راهنمایی‌های لازم در جهت دریافت این خدمات را به شما ارائه دهند. این خدمات به شما این امکان را می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون تجربه‌ی مشکلات ویژه در زمینه مراجعه به مراکز آزمایشگاهی بتوانید تست اعتیاد را برای خود یا اعضای خانواده‌ی خود سفارش دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به دریافت این خدمات از طرف مرکز تخصصی یاد شده کنید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

در صورتی که نیاز به تست‌ اعتیاد به روش‌های متداول را دارید، می‌توانید این خدمات را از مرکز «های طب» دریافت کنید. پس از ثبت سفارش تست اعتیاد در منزل در این مرکز، متخصصین اعزامی جهت نمونه برداری به محل زندگی شما آمده و در مدت زمانی مشخص نمونه‌ی لازم برای انجام تست‌ را از فرد می گیرند. این تست با پیشرفته‌ترین امکانات ممکن به شما ارائه می شود تا دیگر نیازی به خروج از خانه نداشته باشید. پس از انجام این فرایند شما می‌توانید در مدت زمانی کوتاه امکان دریافت نتیجه‌ی تست را داشته باشید و از وجود اعتیاد در خود یا اعضای خانواده آگاه شوید.

پس از انجام این نوع آزمایش‌ها شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «های طب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«های طب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

سوالات متداول

مصرف قرص ایبوبروفن می‌تواند تست حشیش را به صورت کاذب مثبت کند یا مصرف آنتی‌بیوتیک‌هایی نظیر آموکسی‌سیلین با تست هروئین و کوکایین تداخل ایجاد می کند.

نمونه می تواند ادرار، خون، موی سر یا بزاق دهان باشد. نمونه خون دقیق تر و غیر قابل دستکاری می باشد.

بسته به نوع ماده مخدر از یک روز تا یک ماه متغیر است.

بله، می توان در منزل انجام داد، اما جواب آزمایش قابل ارائه به مراجع قانونی نمی باشد و صرفا جهت اطلاع خود فرد است.

ثبت امتیاز
[کل: 17 میانگین: 4.9]