خدمات نوار قلب در منزل

نوار قلب هر چند که یک آزمایش ساده برای تشخیص فعالیت الکتریکی قلب است، اما انجام آن ممکن است برای برخی از افراد با چالش‌هایی نیز همراه باشد. در این میان «های طب» با ارائه‌ی خدمات نوار قلب در منزل مهم‌ترین چالش مربوط به انجام این آزمایش را برطرف کرده است.خدمات نوار قلب در منزل که توسط «های طب» ارائه می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد تا به سادگی و بدون دغدغه و نگرانی‌های مربوط به مراجعه به مراکز پزشکی و درمانی بتوانید این آزمایش ساده را در محیط آرام خانه، همراه با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام دهید.
در صورتی که با علائمی همچون تپش قلب یا درد در ناحیه‌ی قفسه‌ی سینه مواجه باشید، پزشک ممکن است برای شما آزمایش الکتروکاردیوگرام یا همان ثبت نوار قلب را تجویز کند تا از آن طریق بتواند فعالیت‌های الکتریکی قلب شما را مورد بررسی قرار دهد. آزمایش نوار قلب می‌تواند با استفاده از یک دستگاه ویژه انجام شود که به بخش‌هایی خاص از بدن شما متصل می‌شود و از آن طریق فعالیت‌های مربوط به قلب مورد بررسی قرار می‌گیرند.

آزمایش نوار قلب در منزل های طب خدمات پزشکی hiteb

ثبت رایگان گرفتن نوار قلب در منزل

در چه مواردی نیاز به خدمات نوار قلب در منزل خواهید داشت؟

افرادی که درد قفسه‌ی سینه یا تپش قلب شدید دارند و همچنین افرادی که دچار تنگی نفس ناگهانی میشوند، معمولا باید با ثبت نوار قلب، گزارشی از فعالیت‌های الکتریکی قلب خود را در اختیار پزشک قرار دهند تا بررسی‌های ویژه برای انجام فرایند درمانی به درست ترین شکل ممکن روی آن‌ها انجام شود.
نوار قلب همچنین برای افرادی که مشکوک به اختلالات قلبی و عروقی هستند تجویز می‌شود. افرادی که دچار آریتمی قلب، فیبریلاسیون دهلیزی، مسدود شدن شریان‌های قلب، التهاب‌های عضلات قلب و مواردی از این دست هستند، نیز باید تست نوار قلب بدهند.
 
در صورتی که هر یک از علائم مربوط به نقص‌ و اختلال در قلب وجود داشته باشد، پزشک ممکن است اقدام به تجویز آزمایش نوار‌قلب برای شما کند، که باید در کمترین زمان ممکن این آزمایش انجام شود. باید در نظر داشت که نوار قلب آزمایشی بسیار ساده است، اما انجام آن به صورت سریع و در زمان مناسب منجر به تشخیص زودهنگام اختلالات قلبی و در نتیجه نجات جان افراد می‌شود. با توجه به این موضوع بهتر است در صورتی که پزشک برای شما آزمایش نوار قلب را تجویز کرده، در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به ثبت آن کنید.

خدمات نوار قلب در منزل های‌طب چگونه انجام می‌شود؟

این آزمایش می‌تواند با استفاده از دستگاهی قابل حمل و با مراجعه‌ی متخصصین به محل زندگی شما انجام شود تا چالش‌های مربوط به مراجعه به بیمارستان ها، کلینیک‌ها یا درمانگاه‌ها دیگر وجود نداشته باشند. هرچند که آزمایش نوار قلب بسیار ساده و انجام آن مدت زمان زیادی طول نمی‌کشد، اما دریافت گزارش آن و تشخیص بیماری‌ها و اختلالات احتمالی در برخی از شرایط بسیار حیاتی است و روی سلامت بیمار تاثیر مستقیمی دارد. به همین دلیل انجام تست الکتروکاردیوگرام در برخی از شرایط و بروز برخی از بیماری‌ها و اختلالات می‌تواند نجات دهنده‌ی جان بیمار باشد.
در برخی از شرایط ویژه، تحرک برای فرد بیمار ممکن است بسیار خطرناک باشد. از طرف دیگر نگرانی‌های زیادی در مورد انتقال بیماری‌های مختلف از جمله کرونا در مکان‌های عمومی وجود دارد. به همین دلیل رعایت اصول اولیه برای عدم تحرک بیمار و حفظ پروتکل‌های بهداشتی در بسیاری از موارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این میان، خدمات نوار قلب «های طب» در شرایط خاص و منحصر به فرد بیماران می‌تواند بسیار کارساز و نجات دهنده باشد. موارد توضیح داده شده‌ی فوق همگی دلایلی هستند که باعث شده تا خدمات آزمایش نوار قلب در تمامی مراکز اورژانسی به افراد و مراجعین ارائه شود، اما از طرف دیگر در برخی شرایط نیز پزشک ممکن است از شما بخواهد تا کمترین فعالیت بدنی ممکن را داشته باشید و حتی تحرک را برای شما ممنوع کند.
با توجه به این موضوع، شما باید بدون انجام کوچکترین تحرکی اقدام به ثبت آزمایش نوار قلب در منزل کنید. از طرف دیگر، برخی از بیماران ممکن است به دلیل شرایط ویژه خود امکان مراجعه به مراکز پزشکی را نداشته باشند که در این صورت برای حفظ آرامش و سلامت بیمار خدمات نوار قلب در منزل برای آن‌ها ارائه می‌شود.

مزایای نوار قلب در منزل
دریافت خدمات پزشکی و آزمایش در منزل شرکت آنلاین های طب مشاوره و هزینه رایگان

مزایای درخواست نوار قلب در منزل های‌طب

خدمات نوار قلب در منزل در حقیقت اورژانسی‌ترین نوع انجام این آزمایش است که در آن حتی نیازی به کوچک‌ترین حرکتی برای بیمار نیست و می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن، با رعایت تمامی اصول سلامتی این آزمایش را انجام داد تا فرد از خطرات احتمالی در امان باشد.گفتنی است که خدمات نوار قلب در منزل «های طب» توسط کارشناسان پرستاری اعزامی انجام خواهد شد و تفسیر و تشخیص بیماری‌های احتمالی از طریق نتیجه‌ و گزارش دریافتی، برعهده‌ی پزشک متخصص خواهد بود که برای آن نیز شما می‌توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل «های طب» استفاده کنید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

در صورتی که به هر دلیل نیاز به دریافت خدمات نوار قلب را از مرکز «های طب» داشتید، کافی است با مشاوران این مرکز تماس بگیرید. پس از دریافت مشاوره و اطلاعات کافی در مورد ارائه خدمات می‌توانید سفارش خود در این زمینه را ثبت کرده و پس از آن در بازه‌ی زمانی مشخص متخصصین «های طب» به محل اقامت شما مراجعه خواهند کرد و این خدمات را ارائه خواهند داد.
متخصصین «های طب»  تمامی خدمات پزشکی، آزمایشی و درمانی در منزل را با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با استفاده از دقیق‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات ممکن ارائه می‌دهند تا شما هیچ‌گونه نگرانی در مورد حفظ سلامت خود و عزیزانتان را نداشته باشید.خدمات الکتروکاردیوگرام یا همان نوار قلب در منزل «های طب» نیز به همین صورت ارائه می‌شود و طی آن، پس از ثبت سفارش، متخصصین این مرکز همراه با دستگاه قابل حمل ثبت نوار قلب به محل اقامت شما مراجعه می‌کنند و این آزمایش را انجام می‌دهند.
شما همچنین می‌توانید در صورت نیاز از خدمات تفسیر آزمایش و ویزیت پزشک در محل «های طب» نیز استفاده کنید و در صورت امکان، بدون مراجعه‌ی حضوری به مراکز پزشکی، تمامی فرایندهای لازم در جهت معاینه، آزمایش، معالجه و درمان را در محل زندگی خود انجام دهید.

سوالات متداول

بله، این کار توسط اپراتور آموزش دیده توسط دستگاه پرتابل قابل انجام است.

بعد از گرفتن نوار قلب فرد می تواند به صورت تلفنی یا آنلاین با پزشک متخصص قلب مشاوره داشته باشد.

در اکو قلب ساختار قلب، دریچه های قلب و عروق بررسی می شوند و مشکلات احتمالی قلب به صورت کامل بررسی میشوند در حالیکه در نوار قلب نظم و تعداد ضربان قلب بررسی میشود.

محتوای آکارئون
ثبت امتیاز
[کل: 8 میانگین: 5]