خدمات فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل از جمله خدماتی است که «هایطب» برای شما فراهم آورده است تا ضمن حفظ آسایش، رفاه و راحتی، بتوانید در وقت و هزینه‌هایتان نیز صرفه‌جویی کنید. فیزیوتراپی یک شیوه‌ی خاص از درمان بیماری‌ها است که با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، حرکات دستی و تمرین‌های ورزشی قابل انجام است. فیزیوتراپی با هدف توانبخشی و پیشگیری از بیماری‌ها و بهبود کیفیت زندگی، به شکلی کاملا علمی انجام می‌شود.

در برخی از مواقع، افرادی که نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی دارند و پزشک متخصص این شیوه‌ی خاص درمانی را برای آن‌ها تجویز کرده، باید به مراکز ارائه‌دهنده‌ی این خدمات مراجعه کنند. فیزیوتراپی باید توسط افراد متخصص در این زمینه و با استفاده از ابزارهایی خاص انجام شود و به همین دلیل افراد متقاضی این روش درمانی، باید به مراکز تخصصی ارائه‌ دهنده‌ی فیزیوتراپی مراجعه کنند.در این میان، برخی از افراد به دلیل شرایط خاص خود نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و محل زندگی خود را دارند که می‌توانند این خدمات را از «های طب» دریافت کنند.

فیزیوتراپی در منزل شرکت خدمات پزشکی های طب هزینه اینترنتی

ثبت رایگان فیزیوتراپی در منزل

چرا به فیزیوتراپی در منزل نیاز خواهیم داشت؟

همانطور که گفته شد، فیزیوتراپی یا فیزیک‌درمانی به دلیل نیاز به تجهیزات خاص و افراد متخصص معمولا در مراکز ویژه‌ای انجام می‌شود. با این حال برخی از افراد به دلیل شرایط خاص خود امکان مراجعه به این مراکز را ندارند و همین موضوع باعث می‌شود تا به خدمات فیزیوتراپی در منزل نیاز داشته باشند.از آنجایی که فیزیوتراپی عمدتا برای درمان افراد دارای مشکلات حرکتی، عصبی، ماهیچه‌ای و اسکلتی ارائه می‌شود، ارائه‌ی خدمات آن در منزل امری عادی به حساب می‌آید. برخی از افراد به دلیل اینکه امکان تحرک و مراجعه به مراکز درمانی را ندارند، تصمیم به دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌گیرند.

خدمات ‌فیزیوتراپی در منزل های‌طب به چه صورت ارائه می‌شود؟

متخصصین اعزامی «های طب» تجربه و تخصص کامل در زمینه‌ی انجام فرایند‌های درمانی فیزیوتراپی را دارند و می‌توانند این خدمات را در بهترین شیوه‌ی ممکن و با حفظ احترام و آسایش بیمار انجام دهند. همچنین این متخصصین موظف به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی هستند تا شما هیچ‌گونه نگرانی در زمینه‌ی ابتلا به بیماری‌های مسری نظیر کرونا را نداشته باشید.

خدمات فیزیوتراپی در منزل که در «های طب» ارائه می‌شود، شامل ارائه‌ی خدمات درمانی فیزیوتراپی همراه با ابزارهای قابل حمل است. به طور معمول متخصصین «های طب» امکان ارائه آن دسته از خدمات را دارند که لزوما نیازی به ابزارها و دستگاه‌های خاصی ندارند.در عین حال آن دسته از خدمات فیزیوتراپی که امکان انجام با استفاده از ابزارهای قابل حمل را دارند نیز توسط متخصصین «های طب» ارائه می‌شوند. این متخصصین پس از دریافت اطلاعات در مورد خدمات درمانی مورد نیاز شما، می‌توانند امکان انتقال دستگاه‌های قابل حمل مورد نیاز به محل اقامت شما را داشته باشند و از آن طریق کامل‌ترین و بهترین خدمات ممکن در حوزه‌ی فیزیوتراپی را به شما ارائه دهند.

اصول های‌طب برای خدمات فیزیوتراپی در منزل؟

گفتنی است که متخصصین اعزامی «های طب» برای ارائه‌ی خدمات فیزیوتراپی در منزل علاوه بر تخصص و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی ارائه این خدمات، موظف به رعایت کلیه‌ی پروتکل‌های بهداشتی هستند تا خیال شما راحت باشد.از دیگر دلایل استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل می‌توان به صرفه‌جویی در وقت و هزینه اشاره کرد؛ در برخی از اوقات دسترسی به مراکز تخصصی ارائه‌دهنده‌ی خدمات فیزیوتراپی دشوار است. مسافت زیاد، ترافیک و هزینه‌های بالای رفت و آمد در بسیاری از اوقات باعث می‌شود تا شما استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل را بیشتر ترجیح دهید تا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید

مزایای فیزیوتراپی در منزل
دریافت خدمات پزشکی و آزمایش در منزل شرکت آنلاین های طب مشاوره و هزینه رایگان

مزایای خدمات فیزیوتراپی در منزل های‌طب

افراد کم‌توان و آسیب‌دیده همچنین، سالمندان معمولا با چالش‌های متعددی برای مراجعه به مراکز درمانی مواجه هستند، از طرف دیگر این افراد ممکن است برای درمان ناتوانی خود نیاز به خدمات فیزیوتراپی داشته باشند. با توجه به این موضوع، استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل امری بسیار متداول و انتخابی و نیز منطقی به حساب می‌آید که ضمن حفظ آرامش، امکان دریافت منظم و دقیق خدمات فیزیک‌درمانی را برای شما فراهم می‌آورد.

با توجه به همین موضوع بسیاری از افراد می‌توانند به جای حضور در محیط پرتنش و استرس‌زای درمانی، خدمات فیزیوتراپی را در منزل خود دریافت کنند تا علاوه بر حفظ آرامش، دیگر نگرانی خاصی در زمینه‌ی رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با بیماری‌های مسری را نیز نداشته باشند. نکته‌ی جالب توجه این است که در صورت استفاده از این خدمات در منزل، نه تنها محیط خانه، بلکه حضور اعضای خانواده‌ی شما نیز می‌تواند به حفظ آرامش شما کمک کند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل دارید، می‌توانید با مشاورین «های طب» تماس گرفته و تمامی اطلاعات لازم در این حوزه را دریافت کنید. مشاورین می‌توانند بسته به خدمات درمانی تجویز شده به شما اطلاعات لازم در زمینه‌‌ی امکان ارائه‌ی خدمات مربوطه در خانه را بدهند.خدمات فیزیوتراپی در منزل بسته به درمان‌های تجویز شده توسط پزشک برای شما ارائه می‌شود. این خدمات می‌توانند شامل فیزیوتراپی دست و پا، پارگی رباط صلیبی، لگن، زانو، شانه، کمر، گردن و فیزیوتراپی بیمار‌های مبتلا به پارکینسون و افراد دچار سکته‌ی مغزی باشند. در صورتی که پزشک متخصص شما هر یک از فیزیوتراپی‌های ویژه را برای شما تجویز کرده‌ باشد، می‌توانید با ارائه‌ی نسخه‌ی مربوطه به مشاورین «های طب» امکان دریافت خدمات درمانی را داشته باشید.

پس از دریافت مشاوره و ثبت سفارش، متخصصین اعزامی «های طب» برای انجام فرایند درمانی فیزیوتراپی در بازه‌ای مشخص و از قبل تعیین شده در محل اقامت شما حاضر شده و خدمات مربوطه را به شما ارائه خواهند داد.گفتنی است که خدمات فیزیوتراپی در منزل «های طب» بهترین گزینه برای افرادی است که نیاز به درمان روزانه و منظم دارند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن امکان درمان و توانبخشی لازم را دریافت کنند.

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
ثبت امتیاز
[کل: 5 میانگین: 5]