سونوگرافی

خدمات سونوگرافی در منزل های_طب

سونوگرافی در منزل از جمله خدمات تشخیصی «های طب» است که به حفظ آسایش و عدم نیاز شما برای مراجعه به مراکز پزشکی تخصصی کمک می‌کند.سونوگرافی یک راهکار تشخیصی است که بسته به شرایط بیمار ممکن است توسط پزشک تجویز شود. این روش با استفاده از ارسال پرتوهای فراصوت به بافت‌های زیرجلدی، امکان تشخیص وضعیت بدن اشخاص را فراهم می‌آورد.

مهم‌ترین مزیت سونوگرافی نسبت به راهکارهای تشخیصی مشابه، کم‌خطر بودن آن از لحاظ عوارض جانبی است. در بسیاری از شرایط، راهکارهای تشخیصی نظیر رادیوگرافی ممکن است برای افراد مضر باشد؛ به عنوان مثال برای تشخیص وضعیت جنین در بدن مادر به هیچ وجه از روش ارسال پرتوی ایکس استفاده نمی‌شود، چرا که پرتوی ایکس که معمولا در رادیوگرافی مورد استفاده قرار می‌گیرد ممکن است به جنین آسیب برساند.

  سونوگرافی

  سونوگرافی

   

  با توجه به این خطرات، در بسیاری از موارد پزشک برای تصویربرداری و تشخیص وضعیت اندام های داخلی بدن و بافت های آنها از راهکار سونوگرافی استفاده می‌کند. در جریان فرایند سونوگرافی، پرتوهای فراصوت که توسط انسان قابل تشخیص نیستند تابیده شده و عمل تصویربرداری انجام خواهد شد. پرتوهای فراصوت به دلیل بی‌خطر بودن برای بدن راهکاری مناسب‌تر برای تشخیص وضعیت بدن فرد به حساب می‌آیند.استفاده از پرتوی فراصوت در فرایند سونوگرافی کاملا غیرتهاجمی است و هیچ ریسک و خطری برای اعضای مختلف بدن ندارد. این موضوع مهم‌ترین دلیلی است که باعث افزایش محبوبیت این راهکار تشخیصی در مقایسه با روش‌های مشابه  دیگر نظیر رادیولوژی در میان پزشک‌ها شده است.

  چرا باید از خدمات سونوگرافی در منزل استفاده کرد؟

  اگر به هر دلیلی تمایلی به مراجعه به مراکز درمانی ندارید، می‌توانید برای انجام فرایند تصویربرداری به روش سونوگرافی از خدمات «های طب» استفاده کنید. رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به خصوص پس از شیوع ویروس کرونا، یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث شد تا افراد تمایل کمتری برای حضور در مکان‌های عمومی داشته باشند. در این میان، خدمات سونوگرافی در منزل «های طب» با استفاده از دستگاه‌های سونوگرافی پرتابل و قابل حمل در محل زندگی شما و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

  متخصصین اعزامی «های طب» برای ارائه‌ی خدمات سونوگرافی در منزل کاملا کارآزموده هستند و تجربه‌ی کافی در این زمینه‌ را دارند. در عین حال این متخصصین موظف به رعایت کلیه‌ی اصول و پروتکل‌های بهداشتی هستند تا شما هیچ‌گونه نگرانی در زمینه‌ی ابتلا به بیماری‌های مسری را نداشته باشید.

  از طرف دیگر حفظ آرامش افراد در زمان انجام فرایند‌های پزشکی، درمانی و آزمایشگاهی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این موضوع به خصوص در بانوان باردار اهمیت بیشتری نیز دارد و بهتر است فرایند سونوگرافی در محیطی آرامش‌بخش انجام شود. این در حالی است برخی از افراد ممکن است با مراجعه‌ی حضوری به مراکز درمانی و پزشکی با استرس‌ و تنش زیادی مواجه شوند. به همین دلیل ارائه خدمات سونوگرافی در منزل می‌تواند یک راهکار مناسب برای مقابله با این دسته از نگرانی های افراد در زمان انجام این فرایند تشخیصی به حساب آید.

   

  از دیگر دلایلی که بسیاری از افراد تصمیم به استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل می‌گیرند، می‌توان به عدم تمایل به جابه‌جایی اشاره کرد. سونوگرافی در منزل بهترین گزینه برای بانوان باردار به حساب می‌آید تا آن‌ها کمترین فعالیت ممکن را داشته باشند و بتوانند در محل زندگی خود خدمات مربوطه را دریافت کنند.در عین حال افرادی که با مشکلات حرکتی مواجه هستند و همچنین سالمندان در صورت نیاز به انجام سونوگرافی بهتر است این خدمات را در محل زندگی خود دریافت کنند. در بسیاری از اوقات، جابه‌جایی و انتقال بیماران ممکن است خطرآفرین و مشکل‌ساز باشد که دریافت خدمات در منزل می‌تواند راهکاری مناسب برای مقابله با این موارد به حساب آید.

  با دریافت خدمات سونوگرافی در منزل دیگر نیازی به تلف کردن زمان خود در صف‌های طولانی بیمارستان‌ها، مطب‌ها یا مراکز دیگر نخواهید داشت و به سادگی می‌توانید در خانه‌ی خود و در بازه‌ی تعیین شده این خدمات را به سادگی دریافت کنید. در حقیقت خدمات یاد شده علاوه بر حفظ آرامش، امنیت و آرامش شما، باعث می‌شود تا در وقت و بسیاری از هزینه‌های جانبی نیز صرفه‌جویی کنید و به شکلی کاملا بهینه‌ نتیجه‌ی مورد نظر را دریافت کنید.

   کافیست نوع خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید   خدمات سونوگرافی در منزل های طب چگونه ارائه می‌شود؟

   در صورتی که نیاز به دریافت خدمات سونوگرافی در منزل دارید و پزشک متخصص شما انجام این فرایند تشخیصی و تصویربرداری را برای شما تجویز کرده است، می‌توانید با ارائه‌ی نسخه‌ی دریافتی از پزشک و ثبت سفارش خود در وب سایت «های طب» یا تماس با بخش مشاوره‌ی این مرکز، این خدمات را دریافت کنید.

   پس از ثبت سفارش سونوگرافی در منزل متخصصین «های طب» در بازه‌ی زمانی تعیین شده و با رعایت تمامی اصول بهداشتی به محل اقامت شما مراجعه کرده و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌ و قابل حمل سونوگرافی اقدام به انجام فرایند سونوگرافی خواهند کرد.کیفیت نتیجه‌ی حاصل از سونوگرافی در منزل تفاوتی با انجام آن در مراکز پزشکی ندارد و به سادگی می‌توانید تصویر مربوط به آن را برای تشخیص وضعیت خود در اختیار داشته باشید و آن را برای پزشک متخصص خود نیز ارسال کنید.

   گفتنی است که نتیجه‌ی سونوگرافی در منزل نیز همانند انجام این روش در بیمارستان، قابلیت چاپ فوری و سریع را دارد و در همان زمان انجام خدمات سونوگرافی در منزل می‌توانید تصویر مربوطه را به صورت چاپ شده در اختیار داشته باشید.علاوه بر نتیجه، روش انجام سونوگرافی در منزل نیز تفاوت خاصی با فرایند انجام شده در بیمارستان ندارد و کافی است روی تخت دراز بکشید و با استفاده از دستگاه‌ پرتابل، فرایند سونوگرافی و تصویربرداری از طریق آن را انجام دهید.

    برای کار با دستگاه سونوگرافی پرتابل همانند دستگاه موجود در بیمارستان‌ها، روی محل مورد نظر برای تصویربرداری ژل مخصوص زده می‌شود و پس از آن پراب تماس کامل با محل مورد نظر پیدا می‌کند تا تصویر دقیق و نتیجه‌ی مطلوب را ارائه دهد.در صورتی که هرگونه سوالی در مورد دریافت خدمات سونوگرافی در منزل دارید، می‌توانید با مرکز مشاوره «های طب» تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد دریافت این خدمات را دریافت کنید. شما می‌توانید پس از دریافت اطلاعات لازم در زمینه‌ی مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش این خدمات کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

   سوالات متداول

   برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
   برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
   محتوای آکارئون
   محتوای آکارئون