خدمات رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل از جمله خدماتی است که مرکز تخصصی «های طب» آن را برای موارد متعدد آماده ارائه کرده است. رادیولوژی درمنزل که با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌ی قابل حمل (پرتابل) انجام می‌شود، از جمله راهکارهای تشخیصی مناسب برای افرادی است که به هر دلیلی تمایل به خروج از خانه و حضور در مراکز پزشکی و درمانی را ندارند.

هزینه خدمات رادیولوژی در منزل شرکت خدمات پزشکی های طب

ثبت رایگان رادیولوژی در منزل

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی شیوه‌ای از تصویر برداری است که با استفاده از پرتوی یونیزاسیون شده انجام می‌شود. این فرایند که به‌تنهایی یک تخصص پزشکی به‌حساب می‌آید، با هدف تصویربرداری از بخش‌های داخلی بدن با استفاده از پرتوها و تشخیص وضعیت بافت‌ها، شناسایی بیماری‌ها و اختلالات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رادیولوژی به شکل های مختلفی انجام می‌شود که بسته به شیوه‌ی پرتودهی و هدف تصویربرداری دارای طبقه بندی های متفاوتی است. یکی از مهم‌ترین انواع رادیولوژی از نظر نوع پرتو‌دهی، تصویربرداری با استفاده از پرتوی ایکس است که به تشخیص وضعیت بافت‌های مختلف کمک می‌کند.

رادیولوژی را می‌توان برای تشخیص آسیب‌ها و وضعیت سلامت قسمت‌های مختلفی از بدن نظیر: ریه، لگن و اندام‌ها، ستون فقرات ومهر‌ه‌های کمر، تشخیص انواع شکستگی در استخوان‌ها، شناسایی آسیب‌های وارده‌ به کمر و همچنین تشخیص تغییرات حاصله از عمل جراحی مورد استفاده قرار داد. رادیولوژی می‌تواند توسط پزشک متخصص به منظور شناسایی وضعیت اندام یا بافت مشخصی انجام شود تا از آن طریق، راهکارهای درمانی مناسب را تجویز کند.

چرا باید از خدمات رادیولوژی در منزل استفاده کرد؟

افرادی که نیاز به انجام تصویربرداری رادیولوژی دارند و در عین حال، به هر دلیلی نمی‌توانند از خانه خارج شوند یا تمایلی به حضور درمراکز پزشکی و درمانی ندارند، می‌توانند با استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل، امکان انجام فرایند تصویربرداری را به راحت ترین روش ممکن فراهم آورند.دلایل مختلفی برای استفاده خدمات رادیولوژی در منزل وجود دارد که هر یک از آن‌ها به افزایش سطح آرامش و انجام فرایند تصویربرداری با خیال آسوده کمک ویژه‌ای می‌کنند.

از جمله مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود تا افراد به استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل تمایل پیدا کنند، عدم نیاز به جابه‌جایی بیماراست. در بسیاری از اوقات، افرادی که آسیب‌های شدید دیده‌اند یا با مشکلات حرکتی زیاد مواجه هستند، برای انجام رادیولوژی دیگرنیازی به خروج از خانه نخواهند داشت و صرفا می‌توانند با خیال راحت و با استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل، بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز خدمات درمانی و بیمارستان‌ها، اقدام به انجام فرایند تصویربرداری کنند.

خدمات رادیولوژی در منزل های‌طب چگونه ارائه می‌شود؟

در صورتی که پزشک متخصص برای شما انجام رادیولوژی را تجویز کرده باشد و به هر دلیلی تمایل به حضور در مراکز ارائه دهنده‌ی خدمات رادیولوژی را ندارید، می‌توانید سفارش خود را در «های طب» ثبت کرده و این خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن و در آرامش کامل، در محل زندگی خود دریافت کنید. متخصصین «های طب» به محل اقامت شما فرستاده می شوند و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اقدام به ارائه‌ی این دست از خدمات می‌کنند. گفتنی است که خدمات رادیولوژی در منزل «های طب» با استفاده از تجهیزات پیشرفته‌ی قابل حمل انجام می‌شود. پس از انجام فرایند تصویر‌برداری با استفاده از دستگاه‌های پرتابل، تصویر مربوطه در مدت زمان چند ساعته در مرکز «های طب» چاپ شده و آماده‌ی تحویل به شما خواهد بود.

مزایای رادیولوژی در محل
دریافت خدمات پزشکی و آزمایش در منزل شرکت آنلاین های طب مشاوره و هزینه رایگان

مزایای رادیولوژی در منزل های‌طب

شیوع ویروس کرونا و نگرانی از ابتلا به بسیاری از بیماری‌های واگیردار به‌ علت حضور در مکان‌های عمومی، یکی دیگر از دلایلی است که باعث می‌شود تا افراد تصمیم به دریافت خدمات پزشکی و درمانی در منزل خود بگیرند. رادیولوژی در منزل توسط متخصصین مجرب در این زمینه و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود تا تمامی نگرانی‌های شما به خاطر افزایش احتمال ابتلا به بیماری‌های مسری نظیر کرونا و حضور در مکان‌های عمومی را برطرف کند.

           

علاوه بر موارد فوق، انجام رادیولوژی در منزل باعث افزایش حس آرامش و راحتی بیماری می‌شود و بیمار می‌تواند در محیط آرام خانه ودر کنار اعضای خانواده‌ی خود فرایند تصویربرداری را انجام دهد. باید در نظر داشت که محیط‌های بیمارستانی و درمانگاه‌ها برای بسیاری از افراد پرتنش و استرس‌زا هستند. همین موضوع باعث می‌شود تا آن‌ها با چالش‌های زیادی برای حضور در این مراکز مواجه باشند. این در حالی است که رادیولوژی در منزل می‌تواند یک راهکار مناسب برای حذف تنش‌ها و استرس‌ها باشد و به طور کاملا ایمن و با حفظ آسایش و سلامت بیمار، امکان انجام تصویربرداری را فراهم آورد.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

اگر نیاز به خدمات رادیولوژی در خانه خود دارید می توانید دخواست خود را به ثبت برسانید. با توجه به این موضوع می‌توانید با دریافت مشاوره‌های لازم از مرکز تخصصی «های‌طب» اقدام به ثبت سفارش خدمات از این مرکز کنند. پس از ثبت سفارش این خدمات در «های‌طب» متخصصین این مرکز در بازه‌ی زمانی تعیین شده در محل اقامت شما حاضر شده و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اصول پزشکی اقدام به نمونه‌گیری خواهند کرد. پس از انجام فرایند نمونه‌برداری، نمونه برای انجام مراحل بعدی به آزمایشگاه ارسال خواهد شد و نتیجه‌ی تست ، از طریق راه‌های پیشرفته‌ی ارتباطی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. گفتنی است که شما می‌توانید علاوه بر دریافت خدمات مربوط به این تست، از خدمات تفسیر نتیجه‌ی آن نیز در «هایطب» استفاده کنید.

پس از انجام این نوع آزمایش‌ها شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «های‌طب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«های طب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

سوالات متداول

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
محتوای آکارئون
محتوای آکارئون
ثبت امتیاز
[کل: 3 میانگین: 5]