رادیولوژی

خدمات رادیولوژی در منزل های_طب

رادیولوژی در منزل از جمله خدماتی است که مرکز تخصصی «های طب» آن را برای موارد متعدد آماده ارائه کرده است. رادیولوژی در منزل که با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌ی قابل حمل (پرتابل) انجام می‌شود، از جمله راهکارهای تشخیصی مناسب برای افرادی است که به هر دلیلی تمایل به خروج از خانه و حضور در مراکز پزشکی و درمانی را ندارند. رادیولوژی شیوه‌ای از تصویر برداری است که با استفاده از پرتوی یونیزاسیون شده انجام می‌شود. این فرایند که به‌تنهایی یک تخصص پزشکی به‌حساب می‌آید، با هدف تصویربرداری از بخش‌های داخلی بدن با استفاده از پرتوها و تشخیص وضعیت بافت‌ها، شناسایی بیماری‌ها و اختلالات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این تخصص پزشکی دارای تجهیزات متعددی است که با استفاده از تکنیک‌های مختلف، امکان تابش پرتو به بدن و گرفتن تصویر از طریق آن را فراهم می‌آورد. رادیولوژی می‌تواند به تشخیص و شناسایی آسیب‌ها ، وضعیت بیمار و همچنین معالجه‌ی افراد کمک کند. رادیولوژی به شکل های مختلفی انجام می‌شود که بسته به شیوه‌ی پرتودهی و هدف تصویربرداری دارای طبقه بندی های متفاوتی است. یکی از مهم‌ترین انواع رادیولوژی از نظر نوع پرتو‌دهی، تصویربرداری با استفاده از پرتوی ایکس است که به تشخیص وضعیت بافت‌های مختلف کمک می‌کند.

  رادیولوژی

  رادیولوژی

   

  رادیولوژی را می‌توان برای تشخیص آسیب‌ها و وضعیت سلامت قسمت‌های مختلفی از بدن نظیر: ریه، لگن و اندام‌های تحتانی، ستون فقرات و مهر‌ه‌های کمر، تشخیص انواع شکستگی در استخوان‌ها، شناسایی آسیب‌های وارده‌ به کمر و همچنین تشخیص تغییرات حاصل شده از عمل جراحی مورد استفاده قرار داد.رادیولوژی می‌تواند توسط پزشک متخصص به منظور شناسایی وضعیت اندام یا بافت مشخصی انجام شود تا از آن طریق، راهکارهای درمانی مناسب را تجویز کند.

  چرا باید از خدمات رادیولوژی در منزل استفاده کرد؟

  افرادی که نیاز به انجام تصویربرداری رادیولوژی دارند و در عین حال، به هر دلیلی نمی‌توانند از خانه خارج شوند یا تمایلی به حضور در مراکز پزشکی و درمانی ندارند، می‌توانند با استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل، امکان انجام فرایند تصویربرداری را به راحت ترین روش ممکن فراهم آورند.دلایل مختلفی برای استفاده خدمات رادیولوژی در منزل وجود دارد که هر یک از آن‌ها به افزایش سطح آرامش و انجام فرایند تصویربرداری با خیال آسوده کمک ویژه‌ای می‌کنند.

  از جمله مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود تا افراد به استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل تمایل پیدا کنند، عدم نیاز به جابه‌جایی بیمار است. در بسیاری از اوقات، افرادی که آسیب‌های شدید دیده‌اند یا با مشکلات حرکتی زیاد مواجه هستند، برای انجام رادیولوژی دیگرنیازی به خروج از خانه نخواهند داشت و صرفا می‌توانند با خیال راحت و با استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل، بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز خدمات درمانی و بیمارستان‌ها، اقدام به انجام فرایند تصویربرداری کنند.

   

  در این میان، جابه‌جایی معمولا یک فرایند دشوار برای بسیاری از سالمندان به حساب می‌آید و اگر بیماران سالمند نیاز به انجام تصویربرداری رادیولوژی داشته باشند، انتخاب راهکاری مناسب در منزل و بدون نیاز به جابه‌جایی می‌تواند بهترین گزینه برای آن‌ها باشد.به طور کل، جابه‌جایی سالمندان و بیمارانی که با مشکلات حرکتی مواجه هستند، می‌تواند خطرات زیادی را برای آن‌ها به همراه داشته باشد. به همین دلیل این دست از افراد بهتر است تا با استفاده خدمات رادیولوژی در منزل، کمترین تحرک ممکن را داشته باشند و به بهترین شکل ممکن بتوانند در منزل خود اقدام به انجام فرایند تصویربرداری کنند.

  شیوع ویروس کرونا و نگرانی از ابتلای به بسیاری از بیماری‌های مسری به‌خاطر حضور در مکان‌های عمومی، یکی دیگر از دلایلی است که باعث می‌شود تا افراد تصمیم به دریافت خدمات پزشکی و درمانی در منزل خود بگیرند. رادیولوژی در منزل توسط متخصصین مجرب در این زمینه و با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود تا تمامی نگرانی‌های شما به خاطر افزایش احتمال ابتلا به بیماری‌های مسری نظیر کرونا و حضور در مکان‌های عمومی را برطرف کند.

   کافیست نوع خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید    

   علاوه بر موارد فوق، انجام رادیولوژی در منزل باعث افزایش حس آرامش و راحتی بیماری می‌شود و بیمار می‌تواند در محیط آرام خانه و در کنار اعضای خانواده‌ی خود فرایند تصویربرداری را انجام دهد. باید در نظر داشت که محیط‌های بیمارستانی و درمانگاه‌ها برای بسیاری از افراد پرتنش و استرس‌زا هستند. همین موضوع باعث می‌شود تا آن‌ها با چالش‌های زیادی برای حضور در این مراکز مواجه باشند. این در حالی است که رادیولوژی در منزل می‌تواند یک راهکار مناسب برای حذف تنش‌ها و استرس‌ها باشد و به طور کاملا ایمن و با حفظ آسایش و سلامت بیمار، امکان انجام تصویربرداری را فراهم آورد.

   همچنین استفاده از خدمات پزشکی، آزمایشگاهی و درمانی در محل و از جمله‌ی آن‌ها رادیولوژی در منزل می‌تواند به صرفه‌جویی در زمان و هزینه به شما کمک کند. در بسیاری از اوقات طی کردن مسافت و صرف زمان بسیار زیاد برای رسیدن به یک مرکز درمانی ممکن است چالش‌های بسیار زیادی را همراه خود داشته باشد که با استفاده از این دست از خدمات در محل می‌توانید از تمامی این چالش‌ها پرهیز کنید.

   خدمات رادیولوژی در منزل های طب چگونه ارائه می‌شود؟

   در صورتی که پزشک متخصص برای شما انجام رادیولوژی را تجویز کرده باشد و به هر دلیلی تمایل به حضور در مراکز ارائه دهنده‌ی خدمات رادیولوژی را ندارید، می‌توانید سفارش خود را در «های طب» ثبت کرده و این خدمات را در سریع‌ترین زمان ممکن و در آرامش کامل، در محل زندگی خود دریافت کنید.متخصصین «های طب» به محل اقامت شما فرستاده می شوند، تجربه‌ی کافی در زمینه انجام خدمات رادیولوژی در منزل را دارند و با حفظ و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اقدام به ارائه‌ی این دست از خدمات می‌کنند. گفتنی است که خدمات رادیولوژی در منزل «های طب» با استفاده از تجهیزات پیشرفته‌ی قابل حمل انجام می‌شود.

   پس از انجام فرایند تصویر‌برداری با استفاده از دستگاه‌های پرتابل، تصویر مربوطه در مدت زمان چند ساعته در مرکز «های طب» چاپ شده و آماده‌ی تحویل به شما خواهد بود. «های طب» در تلاش است تا علاوه بر حفظ آسایش شما، خدمات پزشکی، درمانی و آزمایشگاهی را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت آماده‌ی عرضه کند.در صورتی که هرگونه ابهام یا سوالی در مورد استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل دارید، می‌توانید با متخصصین و مشاورین «های طب» تماس گرفته و اطلاعات کافی در این زمینه را دریافت کنید و پس از آن اقدام به ثبت سفارش خدمات مورد نظر خود کنید.

   سوالات متداول

   برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
   برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
   محتوای آکارئون
   محتوای آکارئون