درخواست خدمات سازمانی

  اطلاعات مورد نظر را وارد کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید

  بعد از تکمیل فرم و زدن دکمه ارسال کارشناسان هایطب در کمترین زمان برای هماهنگی

  جهت قرارداد خدمات پزشکی/آزمایشگاهی سازمانی در محل با سازمان/شرکت شما تماس می گیرند.

  لیست پکیج‌های آزمایش‌های چکاپ سازمانی

  چکاپ آزمایش خون کامل آقایان و بانوان

  چکاپ آزمایش خون پیشرفته بانوان

  چکاپ آزمایش خون پیشرفته آقایان

  چکاپ آزمایش خون بررسی هورمون های بانوان

  چکاپ آزمایش خون بررسی هورمون های آقایان

  چکاپ آزمایش خون بررسی کلیه

  چکاپ آزمایش خون بررسی ساده تیروئید

  چکاپ آزمایش خون بررسی پیشرفته تیروئید

  چکاپ آزمایش خون بررسی بیماران دیابتی

  چکاپ آزمایش خون بررسی کبدی

  بسته کامل خدمات پزشکی بیماران کبدی

  Hi-Teb خدمات غیر حضوری تحت اپلیکیشن

  اهمیت پایش سلامت کارکنان

  یکی از مهمترین سرمایه های جامعه در دنیای امروز، نیروی انسانی شاغل در محیط های کاری می باشد بنابراین داشتن کارکنان توانمند از اساسی ترین رسالت های هر مجموعه ای می باشد.

  در این مسیر اگر مدیریت منابع انسانی تمام عملیات کارمندیابی، انتخاب، انتصاب، آموزش را به نحو بایسته انجام دهد ولی به حفظ و نگهداری سلامت جسم و روان آن ها توجه کافی نداشته باشد خیلی زود تاثیرات منفی آن را در عملکرد و بهره وری مجموعه خود خواهد دید.

  نظام نگهداری منابع انسانی ابعاد متعددی را شامل میشود که میتوان آنها را به دو دسته کلی تقسیم نمود:

  دسته اول در رابطه با حفظ و تقویت جسم کارکنان است مانند انجام چکاپ های سلامتی و برقراری بهداشت و ایمنی در محیط کار، اجرای برنامههای ورزش و تندرستی و بعضی خدمات مشابه.

  دسته دوم شامل مواردی است که تقویتکننده روحیه علاقمندی کارکنان به کار و محیط کار میباشد مانند کوچینگ فردی و سازمانی، رهبری تیم به جای مدیریت تیم و ارائه خدمات بیمه و بازنشستگی و خدمات پرسنلی.

  در صورت داشتن توجه و بکارگیری این موارد است که امنیت شغلی در کارکنان ایجاد و تقویت می شود و می تواند به رضایت شغلی کارکنان منتهی شود.

  به همین منظور مجموعه ها در اولین اقدام عملیاتی برای پایش سلامت کارکنان نسبت به جمعآوری و تحلیل دادههای سلامت کارکنان اقدام می کنند تا با شناسایی و پیشگیری از مشکلات سلامتی کارکنان خود بتوانند نسبت به بهبود سلامت آنها، کاهش هزینههای مراقبتهای بهداشتی و افزایش بهرهوری مجموعه خود اقدام کنند.

  روشهای پایش سلامت سازمانی کارکنان

  روشهای مختلفی برای پایش سلامت سازمانی کارکنان وجود دارد، از جمله:

  خودارزیابی سلامتی

  کارکنان میتوانند از طریق پر کردن پرسشنامههای طراحی شده ویژه، وضعیت سلامتی خود را تشریح نمایند تا توسط پزشک معتمد مورد ارزیابی قرار گیرد.

  جمعآوری دادههای زیستی

  این دادهها با استفاده از انجام آزمایش های چکاپ، اخذ فشارخون، بررسی نوار قلب، ضربان قلب، میزان اکسیژن خون، اسپیرومتری، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و بررسی اسکلتی و حرکتی افراد با استفاده از دستگاههای اندازهگیری جمعآوری شوند.

  بررسیهای پزشکی دورهای

  این بررسیها معمو ا ل توسط پزشکان یا سایر متخصصان مراقبتهای بهداشتی انجام میشود و شامل بررسی فیزیکی، آزمایشهای آزمایشگاهی و معاینات پزشکی است.

  پزشکان معتقدند باید در دوره های زمانی مشخص برای انجام آزمایش های پزشکی اقدام شود. آزمایش های پزشکی مخصوص سنین بال نیستند و فرد باید از همان جوانی به فکر پایش سلامتی خود باشد

  در خصوص خدمات یا نحوه سفارش آنها سوالی دارید؟

  در تمامی روز‌های هفته کنارتان هستیم

  پشتیبانی سایت هایطب
  ثبت امتیاز
  [کل: 5 میانگین: 5]