خدمات پزشکی سازمانی در محل تحت پوشش بیمه پایه و تکمیلی

ما در شرکت خدمات پزشکی آنلاین های‌طب تمامی آزمایش‌ها و تست‌های مورد نیاز شما برای شرکت‌ها و سازمان‌ها را برای شما فراهم کرده ایم.


ارائه کلیه خدمات پیراپزشکی و پزشکی در محل کار زیر نظر پزشکان و پرستاران مجرب انجام می گیرد.

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

اعزام پرسنل در کمترین زمان ممکن

ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی توسط کادر مجرب و متخصص

خدمات HSE پزشکی سازمانی های-طب

مراحل درخواست خدمات پزشکی سازمانی

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم درخواست

تماس کارشناسان های طب با شما در کمترین زمان

اعزام پرسنل جهت انجام خدمات پزشکی در محل کار

سوالات متداول خدمات پزشکی سازمانی

خدمات پزشکی سازمانی

این‌ها سوال‌هایی هستند که بسیاری از سازمان ها در زمان نیاز به دریافت خدمات پزشکی مطرح می‌کنند.
در ادامه با وب‌سایت «های طب» همراه باشید و پاسخ این سوال‌ها را دریافت کنید.
خدمات پزشکی در منزل های-طب

ارائه خدمات HSE در مرکز تخصصی «های طب»

خدمات HSE از جمله مواردی است که در مرکز تخصصی «های طب» برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف آماده‌ی ارائه شده است. خدمات HSE «های طب» در زیرشاخه‌ی پزشکی، پرستاری، آزمایشگاهی و چکاپ‌های دوره‌ای و همچنین ارائه تجهیزات لازم در این زمینه آماده‌ی ارائه به سازمان‌ها است.

خدماتی نظیر چکاپ دوره‌ای پرسنل، بررسی سطح سلامتی افراد در زمان استخدام، ارائه‌ی تجهیزات سلامتی و بهداشتی لازم در محیط کار از جمله مواردی است که در قالب خدمات HSE توسط این مرکز ارائه می‌شود. «های طب» همچنین می‌تواند به سازمان شما در زمینه دریافت گواهی‌نامه ‌HSE کمک کند و از طریق ارائه و تجهیز محیط کار شما به ابزارهای بهداشتی و سلامتی لازم، امکان دریافت این گواهی‌نامه را فراهم آورد.

HSE مخفف سه واژه‌ی Health (بهداشت)، Safety (ایمنی) Environment (محیط زیست) است که در مجموع شامل در تصویب و اجرای مجموعه‌ای از قوانین و مقررات است که برای حفظ ایمنی و بهداشت پرسنل در یک محیط کاری و حفظ محیط زیست در نظر گرفته می‌شوند.

بسیاری از محیط‌های کاری دارای مجموعه‌ای از خطرات و تهدیدها برای کارکنان و پرسنل هستند و از طرف دیگر ممکن است عدم رعایت برخی از پروتکل‌ها در فعالیت‌ آن‌ها به محیط زیست آسیب برساند. خدمات HSE که توسط مرکز تخصصی ‌«های طب» ارائه می‌شود که منظور در نظر گرفتن و اعمال مجموعه‌ای از قوانین است که از طریق آن کارکنان و پرسنل یک مجموعه با امنیت و بهداشت کامل بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و از طرف دیگر این فعالیت‌ها برای محیط زیست تهدیدی ایجاد نکنند.

اجرای پروتکل‌های مربوط به ایمنی، بهداشت و محیط زیست باعث می‌شود تا علاوه بر حفظ کیفیت کار برای پرسنل، خروجی فعالیت یک سازمان یا شرکت نیز به بهترین شکل ممکن آماده ارائه باشد.

این خدمات می‌تواند برای تمامی سازمان‌ها و شرکت‌هایی که از لحاظ کاری با خطرات و تهدید‌های ویژه‌ای همراه هستند مناسب باشد. محیط‌های کاری که از لحاظ آلودگی، شیوع بیماری‌، حریق، خطرات ناشی از سقوط از ارتفاع و مواردی دیگر تهدید می‌شوند می‌توانند از دریافت خدمات HSE و اجرای درست آن‌ها از بروز آسیب‌ها و خطرات جبران‌ناپذیر جلوگیری کنند.

به عنوان مثال، شیوع ویروس کرونا باعث شد تا برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها نیاز به دریافت خدمات مربوطه برای آموزش پرسنل در زمینه‌ی رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند. همچنین مواردی دیگری نظیر خطراتی نظیر آسیب‌های بهداشتی، میکروبی، آسیب‌های فیزیکی، رعایت بهداشت برای پرسنل و جلوگیری از آسیب به مردم و محیط زیست نیز شامل این خدمات خواهند شد.

  ارائه تجهیزات مورد نیاز به سازمان ها

  اجاره دستگاه ونتیلاتور شرکت خدمات پزشکی های طب

  ونتیلاتور

  اجاره و انجام خدمات HSE در محل شرکت های طب

  کپسول اکسیژن

  خدمات HSE در محل کار و طب کار کارمندان و کارگران های طب

  بای پپ

  چرا به خدمات HSE «های طب» نیاز خواهید داشت؟

  خدمات HSE «های طب» شامل مجموعه‌ای از خدمات ایمنی، بهداشتی می‌شود که در مجموع منجر به افزایش کیفیت و امنیت محیط کاری سازمان شما خواهد شد. در صورتی که نیاز به ایجاد تمهیدات ایمنی و بهداشتی در سازمان خود دارید و تصمیم دارید تا پرسنل خود را در این زمینه‌ها آموزش دهید، «های طب» می‌تواند به شما کمک کند.

  «های طب» با ارائه خدمات آزمایشگاهی، پزشکی و پرستاری به محیط‌های کاری به سازمان‌های مختلف در زمینه‌ی اجرای طرح و برنامه سلامت در محیط کار را گام برمی‌دارد. در صورتی که نیاز به دریافت هرگونه خدمات پزشکی بهداشتی و پرستاری دارید، «های طب» می‌تواند به بهترین شکل ممکن در این زمینه به شما کمک کند.

  مجموعه‌ی «های طب» با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و پرسنل مجرب می‌تواند به بهترین شکل ممکن در زمینه‌ی حفظ سلامت و بهداشت محیط کاری به شما یاری برساند. انجام فرایندهایی نظیر آزمایش و چکاپ دوره‌ای پرسنل در محل کار و پایش سازمانی، طب کار و حفظ سلامت محیط کاری از جمله خدمات HSE ارائه شده توسط «های طب» است.

  خدمات طب کار «های طب»

  خدمات طب کار «های طب» مجموعه‌ای خدمات پزشکی است که به منظور حفظ سلامت کارکنان و پرسنل در محیط‌های کاری و حرفه‌ای در نظر گرفته می‌شود. این خدمات شامل اقدام برای آزمایش و تشخیص ابتلا به انواع بیماری‌ها و اختلالات در پرسنل، چکاپ سلامت پرسنل، اجرای برنامه‌های پیشگیری از ابتلای افراد به بیماری‌های مختلف و حفظ سلامت محیط کار می‌شود.

  حفظ سلامت و بهداشت پرسنل از لحاظ جسمی و روانی باعث می‌شود تا کیفیت و خروجی کار افزایش پیدا کند و از همین رو بسیاری از سازمان‌ها در جهت بهبود کیفیت محیط کاری خود تصمیم به ارائه‌ی خدمات طب کار به پرسنل خود می‌گیرند.

  از طرف دیگر با دریافت خدمات مذکور می‌توانید از سلامت جسمانی پرسنل پیش از استخدام آگاه شوید و نیروی کاری توانمند از لحاظ بهداشت و سلامت را گزینش کنید.

  پرسنل از اصلی‌ترین سرمایه‌های انسانی در هر سازمانی به حساب می‌آیند که حفظ سلامت جسمانی و روانی آن‌ها می‌تواند به تداوم کیفیت و پیشرفت کار و خروجی سازمان کمک کند. با توجه به این موضوع، در نظر گرفتن برنامه‌های مربوط به طب کار می‌تواند به بهترین شکل ممکن، سازمان‌ها را در جهت صیانت از حفظ عملکرد و خروجی مناسب از طرف پرسنل یاری کند و تضمین کننده‌ی سلامت نیروی انسانی باشد. تشخیص خطرات و تهدید‌های موجود در محیط کار، شناسایی عوامل زیان‌اور شرایط کاری برای پرسنل از جمله مهم‌ترین بخش‌های طب کار به حساب می‌آید که طی آن از بروز خطراتی مهم‌ نظیر ابتلای افراد به انواع بیماری‌ها و آسیب‌ها جلوگیری می‌کند.

  مدیریت سلامت، ارائه معاینات در زمان استخدام پرسنل، آموزش پزشک‌ها، پرستار‌ها، کارشناسان، مدیر‌ان و سرپرست‌های هر یک از واحد‌های کاری و تعیین تناسب شغلی پرسنل از جمله مهم‌ترین اهداف طب کار به حساب می‌آید. علاوه بر این موارد، تعیین شرایط پرسنل برای انجام یک کار و محاسبه‌ی احتمال بروز بیماری‌های شغلی در کنار شناسایی سطح همه‌گیری در محیط کار از دیگر مواردی است که طی خدمات طب کار ارائه می‌شود.

  خدمات طب کار «های طب» می‌تواند شامل مجموعه‌ای از آموزش‌های لازم به پرسنل باشد که پس از انجام تست‌ها و آزمایش‌های مختلف در محیط‌های کاری باعث جلوگیری از بروز بیماری‌های شغلی در تک تک پرسنل می‌شود. این فرایند باعث جلوگیری از بروز خسارات ناشی از بروز بیماری‌های شغلی و غرامت‌های ناشی از آن در محیط کار خواهد شد که در نتیجه‌ی آن پرسنل می‌توانند همواره با کیفیتی مطلوب به فعالیت خود به بهترین شکل ممکن ادامه دهند.

  همچنین شیوع ویروس کرونا باعث شده تا امروزه توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط‌های کاری افزایش پیدا کند. با توجه به این موضوع، سازمان‌ها و نهاد‌هایی که نیاز به آموزش پرسنل خود در زمینه پیشگیری و مقابله‌ها با بیماری‌های مسری دارند می‌توانند با کمک گرفتن از «های طب» امکان اجرای کلاس‌های آموزش به پرسنل برای بهبود سطح بهداشت فردی کارکنان و حفظ سلامت محیط کاری را فراهم آورند.

  ارائه‌ی مشاوره در زمینه طرح و الگوی HSE در محیط کار

  طرح HSE و اجرای آن می‌تواند کیفیت محیط کاری را افزایش دهد؛ طرح HSE به خودی خود شامل برنامه‌ریزی و طرح الگو، اجرای الگو، بررسی آن و در نهایت اصلاح و بهبود آن است که باید به صورت مداوم صورت پذیرد تا از آن طریق سازمان بتواند به صورت مداوم امنیت و بهداشت محیط خود را حفظ کند.

  بسیاری از سازمان‌ها و نهادها ممکن است اصول و تجهیزات مورد نیاز خود در زمینه‌ی تامین امنیت و بهداشت را در اختیار نداشته باشند و برای ایجاد طرح و الگوی مناسب و همچنین اجرای آن با چالش‌های ویژه‌ای مواجه باشند. با توجه به این موضوع، مجموعه‌ی «های طب» با برآورد و ارائه‌ی اطلاعات درست و کافی، امکان تهیه‌ی و ارائه‌ی تجهیزات لازم را برای سازمان شما فراهم خواهد آورد.

  «های طب» می‌تواند در زمینه‌ی ارسال پرسنل به محل و تامین تجهیزات لازم در حوزه‌ی بهداشت و ایمنی به فعالیت شما کمک کند. همچنین در صورتی که نیاز به دریافت گواهی‌نامه HSE برای کسب و کار خود دارید، مجموعه‌ی «های طب» می‌تواند به شما در زمینه‌ی ارائه‌ی مشاوره و تکمیل تجهیزات ایمنی سازمانی کمک کند.

  در صورتی که سازمان یا نهاد نیاز به دریافت خدمات مربوط به پرسنل پزشکی و پرستاری داشته باشد و همچنین برای مدت زمان موقت نیاز به اجاره دستگاه‌های پزشکی برای اهدافی خاص داشته باشد نیز، «های طب» می‌تواند به بهترین شکل ممکن به سازمان‌ها کمک کند.

  شما می‌توانید با دریافت مشاوره و گفتگو با متخصصین و کارشناسان مجموعه «های طب» اطلاعات کافی در زمینه‌ی دریافت خدمات HSE را دریافت کنید. بررسی و ارائه شیوه‌ی خدمت رسانی در زمینه‌ی HSE، برآورد هزینه‌های لازم برای بهینه‌سازی محیط کاری و آموزش پرسنل و ایجاد الگوهای لازم در این جهت، مهم‌ترین وظایف «های طب» در ارائه‌ی خدمات مذکور به سازمان‌ها و نهادهای مختلف است.

  اعزام پرسنل متخصص و ارائه تجهیزات برای اهداف خاص‎

  برخی از تیم‌های کاری، ممکن است در شرایطی خاص و به طور موقت نیاز به دریافت مشاوره یا تهیه تجهیزات پزشکی مختلف برای مدت زمانی مشخص داشته باشند. این دست از تیم‌های کاری نیز می‌توانند با دریافت مشاوره و همکاری با مجموعه‌ی «های طب» خدمات و تجهیزات لازم مربوط به خود را دریافت کنند.

  اجرای پروژه‌‌هایی ویژه که نیاز به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه و گزینش پرسنل دارای سطح سلامت مناسب دارند، می‌تواند از طریق دریافت خدمات HSE به بهترین شیوه‌ی ممکن اجرا شوند. در صورتی که یک پروژه‌ی ویژه نیاز به چنین فاکتورهایی داشته باشد، می‌توانید با دریافت مشاوره‌ از مرکز تخصصی «های طب» در سریع‌ترین و بهینه‌ترین زمان ممکن خدمات و تجهیزات لازم را جهت حفظ ایمنی و بهداشت پروژه را دریافت کنید.

  آنچه در مورد HSE باید بدانید

  هر یک از بخش‌های خدمات HSE به خودی خود دارای دسته‌بندی‌های متفاوت شامل بهداشت، ایمنی و محیط زیست هستند. هر یک از این دسته‌بندی‌ها به چند بخش تقسیم‌بندی می‌شوند که بسته به تجهیزات و ساختار سازمان و رعایت اصول و نکات مربوطه توسط پرسنل به بخش‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. در ادامه به هریک از این دسته‌بندی‌ها و زیرشاخه‌های آن اشاره خواهیم کرد. خدمات سازمانی: خدمات سازمانی از جمله مواردی است که در مرکز تخصصی «های طب» برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف قابل ارائه می باشد. خدمات سازمانی در زیرشاخه‌ی پزشکی، پرستاری، آزمایشگاهی و همچنین ارائه تجهیزات لازم در این زمینه بر اساس نیازسنجی سازمان ها به آنها ارائه ی شود. لیست خدمات: – مشاوره های پزشکی – چکاپ دوره‌ای پرسنل – چکاپ های تخصصی ویژه آقایان و بانوان – بررسی سطح سلامتی افراد در زمان استخدام – ارائۀ تجهیزات سلامتی و بهداشتی لازم در محیط کار پایش سلامتی جسمانی پرسنل بسیاری از محیط‌های کاری دارای مجموعه‌ای از خطرات و تهدیدها برای کارکنان و پرسنل هستند و از طرف دیگر ممکن است عدم رعایت برخی از پروتکل‌ها در فعالیت‌ آن‌ها به محیط زیست و نیز به افراد آسیب برساند. خدمات HSE که توسط مرکز تخصصی ‌«های طب» ارائه می‌شود، به منظور در نظر گرفتن و اعمال مجموعه‌ای از قوانین است که از طریق آن کارکنان و پرسنل یک مجموعه با امنیت و بهداشت کامل بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند و از طرف دیگر این فعالیت‌ها برای افراد و محیط زیست تهدیدی ایجاد نکنند.


  توجه به اصول بهداشتی باعث می‌شود تا پرسنل بدون نگرانی از بروز خطرات و آسیب‌های ناشی از آلودگی و موارد مربوط به بهداشت بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند. بهداشت در خدمات HSE شامل بهداشت فردی و بهداشت محیطی می‌شود که باید به هر یک از آن‌ها به طور درست توجه شود.

  • بهداشت فردی: ارائه آموزش‌های لازم در حوزه‌ی بهداشت به پرسنل و رعایت آن باعث می‌شود تا شیوع آسیب‌های موجود در محیط کاری به حداقل برسد. با توجه به این موضوع تک تک پرسنل باید بسته به شیوه‌ی کاری و حوزه‌ی وظایف خود در زمینه‌ی رعایت اصول بهداشتی آموزش دیده و بر اساس آن پروتکل‌های مربوطه‌ را در دقیق‌ترین حالت ممکن اجرا کنند.
  • بهداشت محیط سازمان: هر سازمانی باید امکانات و تجهیزات لازم برای رعایت اصول بهداشتی را در اختیار پرسنل و نیروی کاری خود قرار دهد. ارائه‌ی تجهیزات، نظارت بر فعالیت پرسنل در حوزه‌ی مسائل بهداشتی و مواردی از این دست، در بخش بهداشت محیط سازمانی قرار می‌گیرند.


  توجه به ایمنی و رعایت نکات مربوط به آن از بخش‌های قابل توجه فعالیت هر سازمانی به حساب می‌آید. رعایت این نکات باعث می‌شود تا پرسنل بتوانند بدون نگرانی در زمینه‌ی آسیب به خود و دیگران بتوانند به بهترین شکل ممکن به کار و فعالیت خود ادامه دهند. رعایت نکات ایمنی شامل شامل دو دسته‌بندی در مجموعه خدمات HSE می‌شود:

  • ایمنی در عملیات: شامل آموزش و اجرای پرتوکل‌های ایمنی در برخی از عملیات دارای خطرات ایمنی توسط پرسنل می‌شود. کارهای پرخطری نظیر کار در ارتفاعات که خطر سقوط در آن‌ها وجود دارند نیاز به آموزش و رعایت اصول ایمنی برای کار با تجهیزات و ابزارها و … دارند که می‌توان در خدمات HSE به آن‌ها رسیدگی کرد.
  • ایمنی در سازمان: رعایت اصول ایمنی در بخش‌های مختلف یک سازمان، در نظر گرفتن سیستم و تجهیزات کمک‌های اولیه، استفاده از علائم‌های هشدار دهنده و … بخش‌هایی مهم از رعایت ایمنی سازمان به حساب می‌آیند. به طور کل تمامی اصول و تجهیزات ایمنی که یک سازمان برای ایمنی به آن نیاز دارد، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند.
  • بهداشت فردی: ارائه آموزش‌های لازم در حوزه‌ی بهداشت به پرسنل و رعایت آن باعث می‌شود تا شیوع آسیب‌های موجود در محیط کاری به حداقل برسد. با توجه به این موضوع تک تک پرسنل باید بسته به شیوه‌ی کاری و حوزه‌ی وظایف خود در زمینه‌ی رعایت اصول بهداشتی آموزش دیده و بر اساس آن پروتکل‌های مربوطه‌ را در دقیق‌ترین حالت ممکن اجرا کنند.
  • بهداشت محیط سازمان: هر سازمانی باید امکانات و تجهیزات لازم برای رعایت اصول بهداشتی را در اختیار پرسنل و نیروی کاری خود قرار دهد. ارائه‌ی تجهیزات، نظارت بر فعالیت پرسنل در حوزه‌ی مسائل بهداشتی و مواردی از این دست، در بخش بهداشت محیط سازمانی قرار می‌گیرند.

  مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و قوانین که توسط یک سازمان برای حفظ محیط زیست پیرامون خود تصویب و اجرا می‌شود، در این دسته‌بندی قرار می‌گیرد. هر سازمانی بسته به فعالیت خود باید پروتکل‌ها و قوانین خاصی را در زمینه حفظ محیط زیست پیرامون خود رعایت کند.

  مجموعه فعالیت‌هایی که برای حفظ محیط زیست در یک سازمان انجام می‌شود، ممکن است بسته به نوع و گستردگی سازمان تاثیر قابل توجهی در حفظ محیط زیست یک منطقه، شهر یا کشور داشته باشد. گسترش و رعایت این پروتکل‌ها توسط هر یک از سازمان‌ها به صورت دقیق باعث می‌شود تا آسیب‌های وارد شده به محیط زیست به حداقل برسد.

   کافیست نوع خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید

   ثبت امتیاز
   [کل: 19 میانگین: 4.9]