خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در محل  از جمله امکاناتی است که مرکز تخصصی «های‌طب» آماده ارائه خدمات آن می باشد، که با هدف حفظ آرامش بیماران و سالمندان در نظر گرفته شده است. انتخاب یک پرستار مجرب و متخصص برای اشخاص سالمند و بیمار ممکن است با چالش‌های زیادی همراه باشد. از طرف دیگر بحث اعتماد به افراد نیز چالش‌های خودش را دارد. در این میان، خدمات پرستاری در منزل که توسط مرکز تخصصی «های‌طب» ارائه می‌شود، راهکاری مناسب برای برطرف کردن نگرانی‌های شما در این زمینه است.

«های طب» به منظور امکان دسترسی آسان‌تر و راحت‌تر به خدمات پرستاری، امکان ارائه‌ی این خدمات را در منزل و محل زندگی شما فراهم آورده است. این خدمات می‌توانند شامل پرستاری و مراقبت های منظم همراه با خدمات مختلف باشند، مثل: مراقبت از بیماران یا سالمندان، تزریقات، مراقبت از زخم‌های جراحی و پانسمان آن‌ها، تزریق سرم، تنظیم زمان دقیق مصرف دارو توسط بیمار و مواردی از این دست که توسط پرستار در بازه‌‌ی زمانی مشخص و به صورت منظم ارائه خواهد شد.در صورتی که نیاز به دریافت خدمات پرستاری در منزل داشته باشید، می‌توانید با برقراری تماس با مشاوران «های طب» اطلاعات لازم در مورد دریافت این خدمات برای بیمار یا افراد سالمند مورد نظر خود را دریافت کنید.

خدمات پرستاری در منزل شرکت های‌طب HI TEB

ثبت رایگان خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری های‌طب برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که به دنبال دریافت خدمات پرستاری تخصصی هستند، می‌توانند از طریق «های طب» به پرستاران مجرب و حرفه‌ای دسترسی داشته باشند. خدمات پزشکی و بهداشتی ویژه‌ی افراد بیمار و سالمند باید با دقت و تجربه‌ای ویژه انجام شود و به همین دلیل نیز دریافت خدمات پرستاری از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
همچنین برخی دیگر از افراد ممکن است به تازگی عمل جراحی کرده باشند و برای مدت زمانی مشخص یا برای دریافت یک خدمت خاص نیاز به پرستار داشته باشند. این افراد ممکن است صرفا برای یک مدت زمان مشخص نیاز به مراقبت‌های ویژه بهداشتی یا درمانی داشته باشند، که می‌توانند برای دریافت آن با «های طب» در تماس باشند.

آیا خدمات پرستاری های‌طب برای افراد سالم هم ارائه می‌شود؟

از طرف دیگر خدمات پرستاری می‌تواند برای افراد سالم و همچنین ناتوان نیز ارائه شود. در صورتی که نیاز به مراقبت‌های خاص از افراد وجود دارد، می‌توان با دریافت خدمات پرستاری «های طب» به شکلی پیشرفته و با کیفیتی مناسب این خدمات را دریافت کرد.
به طور کل، خدمات پرستاری در منزل برای تمامی افراد با تمامی شرایط مختلف ارائه می‌شود. اگر به دلیل مشغله یا محدودیت‌های ویژه زمان و یا اینکه تخصص مناسب برای انجام خدمات پرستاری را ندارید، می‌توانید با دریافت این خدمات از مرکز «های طب» به شکلی ویژه و کاربردی از عزیزان خود مراقبت کنید و دیگر نگرانی خاصی در مورد آن‌ها نداشته باشید.پرستاران متخصص مرکز «های طب» این امکان را برای شما فراهم می‌آورند، تا به شکلی درست و تخصصی تمام خدمات مورد نیاز را برای مراقبت از عزیزانتان در اختیار داشته باشید.

خدمات پرستاری های‌طب شامل چه مواردی می‌شود؟

در کنار خدمات عمومی مربوط به نگهداری از بیماران، افراد ناتوان و سالمندان، مرکز تخصصی «های طب» امکان ارائه‌ی خدمات تخصصی پرستاری را نیز فراهم آورده است.خدماتی نظیر کشیدن بخیه، تزریقات، سرم تراپی، ساکشن تراپی، سونداژ، تست و کنترل فشار خون، انجام تست قند خون، نوار قلب، مراقبت از پانسمان و تعویض آن، تنها بخشی از خدمات تخصصی و درمانی است که توسط «های طب» آماده عرضه شده است.

مزایای پرستاری در محل
مزایای پرستاری در خانه هزینه تهران های‌طب

مزایای خدمات پرستاری در محل های‌طب

دریافت خدمات پرستاری در محل باعث می‌شود تا سطح سلامت افراد افزایش پیدا کرده و مراقبت از آن‌ها به شکلی پیشرفته انجام پذیرد و افراد، دیگر دغدغه‌های مربوط به مراقبت از عزیزان خود را نداشته باشند.در صورتی که نیاز به دریافت هر یک از این خدمات تخصصی را دارید، می‌توانید با مشاوران «های طب» تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات مربوطه، اقدامات لازم برای ثبت سفارش و دریافت این خدمات را انجام دهید. در مدت زمانی کوتاه پس از ثبت سفارش شما، پرستار متخصص برای انجام فعالیت و خدمات مورد نظر، به محل زندگی شما مراجعه خواهد کرد و خدمات مورد نیاز شما را ارائه خواهد داد.
گفتنی است که خدمات مربوطه توسط افراد متخصص در حوزه‌ی پرستاری همراه با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی ارائه می‌شوند تا ضمن حفظ سلامت افراد، دغدغه‌ی دیگر افراد خانواده را نیز کاهش دهند.«های طب» نهایت تلاش خود را کرده است تا با ارائه خدمات پرستاری در محل، بار بزرگی را از دوش اعضای خانواده بردارد تا آن‌ها بدون نیاز به نگرانی از مراقبت از عزیزان خود بتوانند بهترین خدمات درمانی و مراقبتی ممکن را دریافت کنند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

اگر نیاز به خدمات پرستاری در خانه خود دارید می توانید دخواست خود را به ثبت برسانید. با توجه به این موضوع می‌توانید با دریافت مشاوره‌های لازم از مرکز تخصصی «های‌طب» اقدام به ثبت سفارش خدمات از این مرکز کنند. پس از ثبت سفارش این خدمات در «های‌طب» متخصصین این مرکز در بازه‌ی زمانی تعیین شده در محل اقامت شما حاضر شده و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اصول پزشکی اقدام به نمونه‌گیری خواهند کرد. پس از انجام فرایند نمونه‌برداری، نمونه برای انجام مراحل بعدی به آزمایشگاه ارسال خواهد شد و نتیجه‌ی تست ، از طریق راه‌های پیشرفته‌ی ارتباطی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. گفتنی است که شما می‌توانید علاوه بر دریافت خدمات مربوط به این تست، از خدمات تفسیر نتیجه‌ی آن نیز در «های طب» استفاده کنید.

پس از انجام این نوع آزمایش‌ها شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «های‌طب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«هایطب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

سوالات متداول

خدماتی از قبیل ویزیت پزشک، اعزام پرستار و مراقب، سرم تراپی، تزریقات  و سایر خدمات پاراکلینیکی در منزل قابل انجام است.

پرستار نیروی حرفه ای و آموزش دیده است که جهت مراقبت از بیماران، تزریقات و موارد تخصصی به محل اعزام می گردد اما مراقب صرفا جهت انجام کارهای جانبی بیمار از طریق کمک به اجابت مزاج، مصرف داروها و سایر کارهایی که نیاز به تخصص ندارد به محل اعزام می گردد.

از نظر قانونی پرستاران مجاز نیستند، سرم تراپی را برای کودکان در منزل انجام دهند.

ثبت امتیاز
[کل: 11 میانگین: 5]