تست STD در خانه خدمات پرستاری های-طب

تست STD در منزل های_طب

آزمایش ابتلا به بیماری‌های مقاربتی یا همان تست STD از جمله مهم‌ترین خدماتی است که «های طب» در جهت حفظ بهداشت عمومی در جامعه آماده‌ی عرضه کرده است.تست STD شامل مجموعه‌ای از آزمایش‌ها برای تشخیص ابتلا به بیماری‌های مختلف مقاربتی می‌شود که هر یک از آن‌ها از طریق ارتباط جنسی پرخطر امکان انتقال را دارند. این آزمایش‌ها شامل مجموعه‌ای از بررسی‌های خون، ادرار و نمونه‌گیری‌های دیگر می‌شوند که هر یک از آن‌ها شاخه‌ای خاص از ابتلا به بیماری‌های مقاربتی را مشخص می‌کنند.

به طور معمول افرادی که از لحاظ جنسی فعالیت زیادی دارند و شرکای جنسی متعدد داشته‌‌اند، باید برای حفظ سلامت خود و دیگران اقدامات لازم در جهت انجام این تست STD را انجام دهند و از آن طریق میزان سلامتی خود را بسنجند.همچنین افراد در صورتی که به هر دلیلی مشکوک به ابتلای هر یک از بیماری‌های جنسی باشند، می‌توانند با انجام تست STD میزان سلامتی خود را بررسی کرده، در صورت بروز ابتلا به هر یک از این بیماری‌ها اقدام به انجام فرایندهای درمانی کنند.

HIV و HPV از مهم‌ترین بیماری‌های مقاربتی ویروسی به حساب می‌آیند که از طریق روش‌های ویژه در آزمایشگاه قابل شناسایی هستند. در این میان «های طب» با ارائه خدمات مربوط به تست STD در منزل تلاش کرده تا علاوه بر حفظ آرامش و حریم خصوصی افراد، امکاناتی ویژه را برای حفظ سلامت عمومی جامعه ایجاد کند تا راه‌های تشخیصی برای این بیماری‌ها به بهترین شکل ممکن و آسان‌ترین روش قابل بررسی و شناسایی باشند.

  HPV تست

  تست STD

  تست STD در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

  تمامی افرادی که از لحاظ جنسی فعال هستند، در صورتی که مشکوک به ابتلای هر یک از انواع بیماری‌‌های مقاربتی باشند، می‌توانند اقدام به انجام تست STD کنند. در این میان، اگر به هر دلیلی امکان مراجعه به آزمایشگاه را ندارید، بهترین راهکار استفاده از خدمات تست STD در منزل است که توسط مرکز «های طب» آماده‌ی ارائه شده است.

  بیماری‌هایی نظیر سوزاک، سفلیس، HIV و HPV در کنار بیماری‌های هپاتیت B و هپاتیت C از جمله مهم‌ترین و شایع‌ترین بیماری‌های مقاربتی هستند که در صورت داشتن رابطه پر خطر باید مورد بررسی قرار گیرند.تست‌های مربوطه یکی از بهترین راهکارها برای حفظ سلامتی زوج‌ها پیش از اقدام به ازدواج به حساب می‌آیند. در صورتی که تصمیم به ازدواج دارید، می‌توانید با دریافت خدمات تست STD در منزل از سطح سلامت خود و همسر آینده‌ی خود آگاهی کامل به دست آورید و از خطرات احتمالی در این زمینه دور باشید.

  بانوانی که تصمیم به باردار شدن و فرزندآوری دارند، به عنوان بخشی از آزمایش‌های پیش از بارداری بهتر است اقدام به انجام تست STD کنند. این افراد بهتر است بیماری‌های مربوط به انواع هپاتیت، سوزاک، سفلیس، HPV و ایدز را انجام دهند تا از سطح سلامت خود آگاهی کامل به دست آورند.

  گفتنی است که افرادی که از نظر جنسی فعالیت های پرخطر متعدد با شرکای جنسی مختلف دارند، بهتر است تست STD و مشخصا آزمایش HIV را هر شش ماه یک بار انجام دهند و سطح سلامتی خود را در این زمینه بسنجند.تست STD می‌تواند همچنین برای تشخیص بیماری‌های کلامیدیا و تریکومونیازیس مورد استفاده قرار گیرد و امکان تشخیص این بیماری‌ها را برای افراد فراهم آورد. گفتنی است که تشخیص سریع این بیماری‌ها علاوه بر اینکه امکان انجام فرایند درمانی سریع را ایجاد می کند، از شیوع بیشتر آن در میان افراد نیز جلوگیری می‌کند.

   

  افراد همچنین در صورتی که تصمیم به تزریق واکسن‌های مربوط به هپاتیت و HPV (گارداسیل) را دارند، می‌توانند پیش از زدن این واکسن‌ها ابتدا اقدام به انجام تست‌های مربوطه کرده و با دریافت نتیجه‌ی تست STD از سلامت خود آگاهی کامل را به دست آورند و پس از آن فرایند واکسیناسیون را انجام دهند.با توجه به توضیحات فوق، تست STD برای تمامی افراد که به هر دلیلی مشکوک به ابتلای به بیماری‌های قابل انتقال از راه‌های جنسی هستند مناسب است و به همین دلیل بهتر است افراد پیش از افزایش سطح شیوع و افزایش علائم و عوارض هر یک از این بیماری‌ها اقدام به انجام درمان‌ها و فرایند‌های کنترلی در نظر گرفته شده در جهت حفظ سلامت خود و دیگران کنند.

  رعایت اصول بهداشتی و تست مدام در این زمینه باعث می‌شود تا کیفیت زندگی و طول عمر بهتری را تجربه کنید و با چالش‌های خاص مربوط به گسترش و شیوع هر یک از بیماری‌های قابل انتقال از طریق جنسی مواجه نشوید. پس در نتیجه‌ی این موضوع بهتر است انجام تست STD را جدی بگیرید و از انجام آن هراسی نداشته باشید و در عین حال سطح سلامت خود را در هر یک از بیماری‌های احتمالی مورد بررسی قرار دهید تا در صورت لزوم، فرایند درمان را در بهترین زمان ممکن آغاز کنید.

   کافیست نوع خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید   خدمات تست STD در منزل های طب به چه صورت است؟

   در صورتی که مشکوک به هر یک از بیماری‌های مقاربتی هستید می‌توانید با مرکز «های طب» تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره‌های لازم سفارش انجام تست STD را انجام دهید. پس از ثبت سفارش مربوط به تست‌های یاد شده، متخصصین «های طب» در بازه زمانی مشخص به محل اقامت شما خواهند آمد و با انجام فرایند نمونه گیری امکان انجام تست‌ها در آزمایشگاه را بدون نیاز به حضور شما فراهم خواهند آورد.

   این موضوع باعث می‌شود تا دیگر شما نیازی به حضور در آزمایشگاه نداشته باشید و بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به انجام تست‌های یاد شده بدون اتلاف وقت کنید. این مسئله همچنین باعث تسهیل روند انجام آزمایش می‌شود تا شما در صورت نیاز بتوانید بدون دغدغه‌های متعدد اقدام به انجام آزمایش‌های یاد شده کنید.

    

   انجام تست STD در منزل همچنین به رعایت اصول بهداشتی مربوط به کرونا و عدم حضور شما در مراکز و محل‌های پرتردد نیز جلوگیری می‌کند و علاوه بر صرفه‌جویی در زمان شما، امکان انجام تست‌های یاد شده همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای شما فراهم می‌آورد.شما همچنین پس از دریافت نتیجه‌ی تست STD در منزل از «های طب» می‌توانید تفسیر آزمایش‌های مربوطه را از همین مرکز دریافت کنید. علاوه بر این، در صورتی که نتیجه‌ی هر یک از تست‌های یاد شده مثبت شد، می‌توانید مشاوره‌های لازم را در جهت آغاز فرایند درمان و کنترل این بیماری‌ها دریافت کنید.

   سوالات متداول

   برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
   برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
   محتوای آکارئون
   محتوای آکارئون