خدمات آزمایش نسخه‌ای در منزل

آزمایش خون به پزشک اجازه می دهد تا سلامتی شما را با آنالیز سلول ها، مواد شیمیایی، پروتئین ها و سایر محتویات داخل خون مورد سنجش قرار دهد. برخی آزمایش ها نشان می دهند که ترکیباتی که در خون وجود دارند، در محدوده نرمال هستند یا خیر . همچنین برخی دیگر مربوط به تشخیص وضعیت سلامتی شما می باشند مانند: دیابت، کم خونی و آلرژی. شما با های‌طب از خدمات آزمایش نسخه‌ای پزشک بهرمند شوید.

انجام کلیه آزمایش های نسخه ای تجویز پزشک متخصص در های طب

ثبت رایگان آزمایش نسخه‌ای در منزل

چه عواملی در آزمایش دخیل هستند؟

- سن

- جنسیت

- نژاد

- داروهای مورد استفاده

- شرح حال بالینی

- رعایت شرایط پیش از آزمایش ( مانند ناشتایی بین 10 تا 12 ساعت، انجام آزمایش در روز 3 تا 5 قاعدگی برای آزمایشات هورمونی و ...)

- سلامت عمومی

- رژیم غذایی

-تکنیک های آزمایشگاهی

مزایای آزمایش خون در منزل
دریافت خدمات پزشکی و آزمایش در منزل شرکت آنلاین های طب مشاوره و هزینه رایگان

مزایای درخواست آزمایش خون در منزل های‌طب

با انجام آزمایش خون می توانیم سلامتی خود را ارزیابی کنیم. همچنین می توان روند درمان بیماری ها را سنجید. شرایطی که طبق آن پزشک درخواست آزمایش خون می کند موارد زیر می باشد:

- آلرژی

- کم خونی

- تعادل شیمیایی بدن

- مشکلات انعقاد خون

- بیماری قلبی

- التهاب

- سطح هورمون ها

- عفونت ها

- بیماری های کلیوی

- مسمومیت سرب

- اختلالات پانکراس

- اختلالات کبدی

- بیماری های تیروئید

- چربی خون بالا

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان توسط مرکز تخصصی های‌طب ​

 

پس از انجام آزمایش نسخه‌ای شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «های طب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«های طب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

علاوه بر آن اگر نیاز به انجام آزمایش خون دارید ولی نسخه پزشک ندارید، میتوانید با پزشکان مرکز تخصصی «های طب» مشاوره آنلاین رزرو کنید و نسخه مورد نیاز خود را دریافت کنید. در این صورت میتوانید از خدمات بیمه درمانی و تکمیلی خود نیز استفاده نمایید.

سوالات متداول

بهتر است بین 10 الی 12 ساعت ناشتایی رعایت شود تا نتیجه آزمایش دقیق تر گزارش شود. همچنین از خوردن غذاهای چرب و سنگین پرهیز شود.

بر اساس نسخه پزشک آزمایش ها می توانند اندکی تفاوت داشته باشند، اما به طور معمول فرد از نظر شمارش سلول های خونی، سطح قند،وضعیت انعقادی، بیماری های عفونی و تیروئید چک می شود.

آقایان به دلیل مراجعه کمتر به پزشک و مراکز درمانی بیشتر از بانوان نیاز به آگاهی از سطح سلامتی خود دارند. از این رو چکاپ آقایان با توجه به سن آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

داشتن نسخه از این جهت بهتر است پزشک بر اساس شرح حال بالینی و سوابق خانوادگی بیماری ها برای شما آزمایش درخواست می کنند.همین طور شما می توانید با داشتن نسخه از بیمه پایه و تکمیلی خود استفاده کنید. در صورتی که نسخه ندارید، می توانید از پکیج های تعریف شده “های طب” استفاده نمایید.

ثبت امتیاز
[کل: 10 میانگین: 4.9]