آزمایش نسخه ای های-طب خدمات پزشکی در منزل

آزمایش نسخه ای

آزمایش خون:

آزمایش خون به پزشک اجازه می دهد تا سلامتی شما را با آنالیز سلول ها، مواد شیمیایی، پروتئین ها و سایر محتویات داخل خون مورد سنجش قرار دهد. برخی آزمایش ها نشان می دهند که ترکیباتی که در خون وجود دارند، در محدوده نرمال هستند یا خیر . همچنین برخی دیگر مربوط به تشخیص وضعیت سلامتی شما می باشند مانند: دیابت، کم خونی و آلرژی.

  خدمات پزشکی-های طب

  معرفی پکیج

  خدمات پزشکی-های طب

  معرفی پکیج

  خدمات پزشکی-های طب

  معرفی پکیج

  خدمات پزشکی-های طب

  معرفی پکیج

  چرا باید آزمایش خون بدهیم؟

  با انجام آزمایش خون می توانیم سلامتی خود را ارزیابی کنیم. همچنین می توان روند درمان بیماری ها را سنجید. شرایطی که طبق آن پزشک درخواست آزمایش خون می کند موارد زیر می باشد:

  – آلرژی

  – کم خونی

  – تعادل شیمیایی بدن

  – مشکلات انعقاد خون

  – بیماری قلبی

  – التهاب

  – سطح هورمون ها

  – عفونت ها

  – بیماری های کلیوی

  – مسمومیت سرب

  – اختلالات پانکراس

  – اختلالات کبدی

  – بیماری های تیرویید

   

  برای انجام آزمایش خون نیاز به هیچگونه آمادگی نمی باشد. فقط کافیست پزشک را از داروهایی که مصرف می کنید مطلع سازید. زیرا برخی داروها تغییراتی را در پارامترهای خونی به وجود می آورند.

  عواملی که در آزمایش دخیل هستند عبارتند از:

  – سن

  – جنسیت

  – نژاد

  – داروهای مورد استفاده

  – شرح حال بالینی

  – رعایت شرایط پیش از آزمایش ( مانند ناشتایی بین 10 تا 12 ساعت، انجام آزمایش در روز 3 تا 5 قاعدگی برای آزمایشات هورمونی و …)

  – سلامت عمومی

  – رژیم غذایی

  -تکنیک های آزمایشگاهی

  پس از انجام این نوع آزمایش‌ها شما می‌توانید از خدمات تفسیر آزمایش در مرکز تخصصی «های طب» استفاده کرده و اقدامات لازم را در جهت حفظ سلامتی خود از آن طریق انجام دهید.«های طب» تمامی امکانات لازم برای ارائه‌ی پیشرفته‌ترین خدمات لازم در حوزه‌ی آزمایشگاه را انجام داده است و با بهترین شیوه‌ی ممکن اقدام به ارائه این خدمات کرده است.

   کافیست نوع خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید   سوالات متداول

   ناشتایی برای انجام چکاپ چند ساعت است؟

   بهتر است بین 10 الی 12 ساعت ناشتایی رعایت شود تا نتیجه آزمایش دقیق تر گزارش شود. همچنین از خوردن غذاهای چرب و سنگین پرهیز شود.

   قبل از جراحی چه آزمایش هایی را باید انجام داد؟

   بر اساس نسخه پزشک آزمایش ها می توانند اندکی تفاوت داشته باشند، اما به طور معمول فرد از نظر شمارش سلول های خونی، سطح قند،وضعیت انعقادی، بیماری های عفونی و تیروئید چک می شود.

   آیا انجام چکاپ برای آقایان ضروری است؟

   آقایان به دلیل مراجعه کمتر به پزشک و مراکز درمانی بیشتر از بانوان نیاز به آگاهی از سطح سلامتی خود دارند. از این رو چکاپ آقایان با توجه به سن آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

   آیا برای انجام چکاپ حتما باید نسخه داشته باشیم؟

   داشتن نسخه از این جهت بهتر است پزشک بر اساس شرح حال بالینی و سوابق خانوادگی بیماری ها برای شما آزمایش درخواست می کنند.همین طور شما می توانید با داشتن نسخه از بیمه پایه و تکمیلی خود استفاده کنید. در صورتی که نسخه ندارید، می توانید از پکیج های تعریف شده “های طب” استفاده نمایید.